AKCE MOTÝLCI

V průběhu školního roku se s Motýlky účastníme různých akcí - spolupracujeme se Spolkem Angel a rodiči (štrúdlování, lampionový průvod, vánoční jarmark, Mikuláš, Morana). Ve třídě s dětmi využíváme nabídky enviromentálních výukových programů, navštěvujeme Kulturní centrum KC12 a společně si užíváme Halloween, Čarodějnice, besídky s rodiči. Ke konci školního roku si zajdeme do modřanského biografu na pohádku, uděláme si piknik a úplně na závěr si s dětmi a jejich rodiči užijeme závěrečnou rozlučku :-) :-) :-)

Publikován: 9.4.2024

Vytvořil(a): Jana Brůčková