Činnosti ŠD 3.D

Aktivity v ŠD - listopad

ESTE ES MI MÉXICO

Třetí ročník mezinárodní výtvarné soutěže

Provoz ŠD - pátek 30.6.

Důležité informace k provozu ŠD

Hledáme grafika pro školní online časopis

Hledáme grafika pro školní časopis

Kacanovy ŠVP

3.D dorazila celá a v pořádku na místo

Čtenářský klub zrušen

Čtenářský klub tento týden odpadá - většina tříd na ŠVP.

Provoz ŠD v týdnu 22.-26.5.

PROVOZ ŠD, ZÁJMOVÉ KROUŽKY - NEPŘEHLÉDNĚTE!

schůzka ŽP

sraz v 7.30 hodin v KC

schůzka ŽP

nepřehlédněte :)

Spelling Bee

Výsledky 2. ročníku Spelling Bee

Jarní jarmark ŠD

Aktivity v družině

2.B Vánoční dílna
08:45 - 11:00

Dopolední vánoční tvoření Potřebujeme nůžky, lepidlo, trpělivost a dobrou náladu

Úterý 19.12.

Jak jsem se ztratil 5.E

Malý Pavlík Tesař se jednoho Štědrého dne ztratil svému tatínkovi. A protože příliš nespěchal domů, procházel se vánoční Prahou. Potkal Pána s kaprem, netýkavou holčičku, co jde tatínkovi pro pivo, posledního pražského lampáře, navštívil Bílou labuť a peklo (vlastně sklad jedné hospody na Václavském náměstí), ale hlavně se seznámil s pošťákem Klementem a jeho koníkem Karličkou. Klement mu věnoval podivuhodné loutkové divadélko, ve kterém jsou loutky nejen Pavlíka samotného, ale všech, které toho dne potkal, včetně snové Andersenovy Holčičky se sirkami... Autor úpravy a režisér Jan Borna dal příběhu formu divadelní revue a doslova ji prošpikoval naživo hranými hity let šedesátých.

Divadlo V Dlouhé
10:00 - 12:00

Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka

4.E - Divadelní představení, Jak jsem se ztratil
10:00 - 11:00

Divadlo v Dlouhé

Vanocni setkani 5.E
18:00 - 20:00

Zveme vsechny rodice a pribuzne na vanocni setkani v KC. Deti si pro vas pripravily vanocni Jarmark a zivy Betlem.  Doufame, ze si spolu uzijeme vanocni atmosferu a naladime se na nadchazejici svatky.

Vánoce u Andělů
4.E - Vánoční představení, Coro Picolo a Dětská scéna Jaga
09:00 - 11:00

Národní dům Na Vinohradech

Vylet na Staromestke namesti 5.E
10:00 - 12:00

Vyrazime na trhy na Staromestskem namesti. Podivame se na misto popravy 20ti ceskych panu. Vyfotime se u vanocniho stromecku a podivame se na vanocni trhy.

Tridni besidka, kam prijde i Jezisek
08:00 - 12:00

Udelame si tridni besidku. Nadelime drobne laskominy lesnim zviratkum a vyrobime si vanocni pomeranc.   POZOR odpoledni vyucovani odpada. Deti konci ve 12 h

Vánoční besídka

Ve třídě budeme mít vánoční den - cukroví, dárky, vánoční písně, zvyky apod. Bližší info rozešlu emailem.

Vánoční besídka
08:15 - 12:50