Vítejte v naší třídě.

Vítejte na našich webových stránkách třídy. Doufáme, že zde najdete vše potřebné. Stránky jsou pravidelně aktualizovány.

 

Třídu 5.B navštěvuje 22 dětí - 8 chlapců a 14 dívek. 

Ostatní učitelé

Petr Beran
E-mail: beran@zsangel.cz
Kristýna Cibulková
E-mail: cibulkova@zsangel.cz
Mgr. Markéta Fichnová
E-mail: fichnova@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Matan Fuks
E-mail: fuks@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Francesca Key
E-mail: key@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Zuzana Klain
E-mail: klain@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Christine Mary McConnell
E-mail: mcconnell@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Mr Daniel Noah
E-mail: noah@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Emanuel Poche
E-mail: poche@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Tomáš Stehno
E-mail: stehno@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Ing. Petra Stoklasová
E-mail: stoklasova@zsangel.cz
Mgr. Alena Třeštíková
E-mail: trestikova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Ondřej Zadrobílek
E-mail: zadrobilek@zsangel.cz
Konzultace: 14.00 - 16.00 středa
Umístění: Budova Angelovova

Podporujeme a děkujeme