VYHLAŠUJEME SOUTĚŽE K ZAHRADNÍ SLAVNOSTI 2018!

Tak jako v loňském roce, i letos budete moci nasbírat první body do soutěže ještě před samotným konáním zahradní slavnosti. Vyhlašujeme dvě soutěže, které budou probíhat už nyní, v dubnu a...

Zahradní slavnost 2018: Vivat republika!

Téma letošní Zahradní slavnosti je opravdu slavnostní. V úterý 19. června budeme opět cestovat časem, tentokrát však o rovných 100 let nazpět. Co vše vás čeká?

Mumie světa

O tom, že mumifikace nebyla a není jen záležitostí starověkého Egypta, jsme se přesvědčili na výstavě Mumie světa.

Preventivní programy Jules a Jim

Témata pro 6.B:  Manipulace a skupinový tlak Role a pozice Odpovědnost za sebe a za skupinu

Robotika na ZŠ a MŠ Angel

Nabídka volitelného předmětu "Robotika"

Kino: film Přání k mání

Společně s dalšími třídami 2. stupně navštívíme Modřanský Biograf, kde máme možnost shlédnou premiérový film Přání k mání, který teprve přichází do kin.

Egyptologie

Přednáška pracovníků Českého egyptologického ústavu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Akademie digitálního vzdělávání

15. prosince 2017 se zúčastníme Akademie digitálního vzdělávání. Kromě šance vyzkoušet si nejrůznější digitální technologie, se dozvíme informace spojené s bezpečností na internetu.

Modřanská charta

Dne 8. 11. 2017 proběhne závěrečný projektový den společného projektu modřanských základních škol s názvem Modřanská charta.

Neděle 22.7.

Úterý 24.7.

Vítejte ve třídě 6. B

Jsme třída 6.B. Ve školním roce 2017/2018 je nás 21. Naše třídní učitelka se jmenuje Jitka Schlichtsová. Pomáhá nám paní asistentka Pavla Hendrychová.

Třídní učitel

Jitka Schlichtsová