Kontakty

Ředitelka školy

PaedDr. Iva Cichoňová
Ředitelka školy, Výchovný poradce pro kariérové poradenství

777 292 124

Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Každý den v předem dohodnutém termínu
Doplňková funkce: Výchovný poradce pro kariérové poradenství
Telefon 2: 261 397 121
Iva Cichoňová

Zástupkyně ředitelky pro MŠ

Ing. Barbora Hrušková
Zástupkyně ředitelky pro MŠ, třída Světlušky, třída Čmeláčci

606454894

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Světlušky, třída Čmeláčci
Barbora Hrušková

Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ

PaedDr. Dana Osvaldová
Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ, Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky

261 397 123

Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: každý den v předem domluveném termínu
Doplňková funkce: Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Dana Osvaldová

Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ

Mgr. Petra Kohoutová
Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Petra Kohoutová

Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání

Mgr. Marie Horčičková
Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání, Metodik bilingvního vzdělávání

261 397 120

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Metodik bilingvního vzdělávání
Marie Horčičková

Vedoucí školní družiny

Jana Prášilová
Vedoucí školní družiny, ŠD 4. A, B

Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Doplňková funkce: ŠD 4. A, B
Jana Prášilová

Školní psycholog

Mgr. et Mgr. Kostadin Petrov Panushev
Školní psycholog

261 397 117

Umístění: Budova Angelovova, třetí patro nad recepcí
Konzultace: PO-ČT: 7:30 - 15:30 hod., rodiče po předchozím objednání
Mgr. Anna-Marie Pospíšilová
Školní psycholog

Umístění: Budova Angelovova, třetí patro nad recepcí
Konzultace: po předchozí domluvě

Koordinátor Komunitního centra

Bc. Veronika Hanušová, Dis
Koordinátor Komunitního centra

Umístění: Budova Angelovova - Komunitní centrum
Veronika Hanušová

Ekonomka

Bc. Jana Karlíková
Ekonomka

Umístění: Budova Angelovova
Jana Karlíková

Hospodářka

Ilona Bakovská
Hospodářka, Mzdová účetní

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Mzdová účetní
Ilona Bakovská
Ilona Papíková
Hospodářka, Hlavní hospodářka

Vedoucí školní jídelny

Jana Korytářová
Vedoucí školní jídelny

Umístění: Budova Angelovova - Školní jídelna
Jana Korytářová

Učitel/ka MŠ

Marta Andrlová
Učitel/ka MŠ, Třída Školička
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: Třída Školička
Jana Brůčková
Učitel/ka MŠ, třída Motýlci
Umístění: Budova Hasova
Doplňková funkce: třída Motýlci
Mahulena Forest
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky; rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ

Umístění: Budova Hasova (MŠ) a Angelovova (ZŠ)
Doplňková funkce: třída Světlušky; rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ
Email 2:
Mahulena Forest
Bc Lenka Gruntová
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Světlušky
Lenka Gruntová
Hana Janáčová
Učitel/ka MŠ, třída Berušky
Umístění: Budova Hasova
Doplňková funkce: třída Berušky
Aneta Nina Janoušková
Učitel/ka MŠ

Bc. Šárka Johanisová
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata

Umístění: Budova Angelovova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Světlušky, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata
Email 2:
Šárka Johanisová
Holly Pawlitta
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky, rodilá mluvčí
Ivana Pulcová
Učitel/ka MŠ, třída Včeličky
Umístění: Budova Hasova
Doplňková funkce: třída Včeličky
Joseph Razon
Učitel/ka MŠ, Rodilý mluvčí, třída Čmeláčci
Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí, třída Čmeláčci
Renáta Škodová
Učitel/ka MŠ, třída Školička

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Školička
Email 2:
Renáta Škodová
Ester Smit
Učitel/ka MŠ, Třída Čmeláčci, rodilá mluvčí
Mgr. Kateřina Smrčková
Učitel/ka MŠ, Třída Čmeláčci

Umístění: Budova Hasova
Doplňková funkce: Třída Čmeláčci
Email 2:
Kateřina Smrčková
Sonja Šrámková
Učitel/ka MŠ, třída Berušky
Umístění: Budova Hasova
Doplňková funkce: třída Berušky
Eva Suková
Učitel/ka MŠ, Třída Čmeláčci

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: Třída Čmeláčci
Email 2:
Eva Suková
Hana Uhrová
Učitel/ka MŠ, třída Včeličky

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Včeličky
Email 2:
Hana Uhrová

Učitel/ka ZŠ

Mgr. Edita Bendová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 7. C
Umístění: Budova Angelovova
Edita Bendová
Mgr. Vladimír Bílek
Učitel/ka ZŠ, Administrátor školního webu

Třída: 9. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po předchozí domluvě mailem.
Doplňková funkce: Administrátor školního webu
Vladimír Bílek
Mgr. Blanka Bouchnerová
Učitel/ka ZŠ, člen školské rady za pedagogické pracovníky

Třída: 8. B
Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: člen školské rady za pedagogické pracovníky
Blanka Bouchnerová
Mgr. Milena Chramostová
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Bc. Tomáš Čížek
Učitel/ka ZŠ

Třída: 8. D
Tomáš Čížek
Denny Coles
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Mgr. Eva Cupalová
Učitel/ka ZŠ

731119321

Třída: 5. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po domluvě.
Zastupující učitel Zbyněk Samšuk.
Eva Cupalová
Jindřich Dušek
Učitel/ka ZŠ

Třída: 9. B
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
Mgr. Jana Dvořáková
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Jana Dvořáková
B.Ed. Nadima El-Khalafawi
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Nadima El-Khalafawi
Matan Fuks
Učitel/ka ZŠ, Rodilý mluvčí

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí
Matan Fuks
Jan Háček
Učitel/ka ZŠ, asistent žáka, správce iPadové učebny

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: asistent žáka, správce iPadové učebny
Jan Háček
Mgr. Lucie Hálová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 5. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: po předchozí domluvě
Mgr. Petra Holečková
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Dle domluvy.
Mgr. Zora Houdková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Zora Houdková
Bc. Jakub Hrdý, DiS.
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Středa, 14:15 - 16:15
Mgr. Kristýna Jetenská
Učitel/ka ZŠ

Třída: 4. A
Mgr. Irena Jirková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 7. A
Umístění: Budova Angelovova; 2. patro (schodiště u recepce), u třídy 8. A
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě
Irena Jirková
Mgr. Kamila Jírová
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Rakovského
Francesca Key
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Miroslava Kimminichová
Učitel/ka ZŠ, Třídní učitelka přípravné třídy

Umístění: Mladenovova
Doplňková funkce: Třídní učitelka přípravné třídy
Zuzana Klain
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Zuzana Klain
Mgr. Markéta Kovandová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 5. A
Umístění: Budova Angelovova
Markéta Kovandová
Mgr. Barbora Králová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. C
Petra Kučerová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. E
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Dana Kuchaříková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 9. C
Umístění: Budova Angelovova, 1. patro nad recepcí
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě
Dana Kuchaříková
Mgr. Alena Kuželíková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 4. E
Umístění: Budova Mladenovova
Alena Kuželíková
Mgr. Michal Lokaj
Učitel/ka ZŠ, Školní metodik prevence, Koordinátor pro vzdělávání cizinců

Třída: 7. B
Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Školní metodik prevence, Koordinátor pro vzdělávání cizinců
Michal Lokaj
Ivana Nachlingerová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. C
Umístění: Budova Mladenovova
Ivana Nachlingerová
Mr Daniel Noah
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Daniel Noah
Bc. Michaela Nosková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. A
Umístění: budova Angelovova
Michaela Nosková
Mgr. Gabriela Popovičová
Učitel/ka ZŠ

Umístění: budova Angelovova
Gabriela Popovičová
Mgr. Zbyněk Samšuk
Učitel/ka ZŠ

737970656

Třída: 5. D
Umístění: Budova Mladenova
Konzultace: Dle domluvy.
Zastupující učitelka Eva Cupalová.
Zbyněk Samšuk
Mgr. Jana Šenkyříková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 4. B
Umístění: Budova Rakovského
Jana Šenkyříková
Mgr. Dagmar Smatanová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 6. F
Umístění: Budova Mladenovova
Dagmar Smatanová
Mgr. Jitka Soukupová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 6. C
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Ester Špačková
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Ester Špačková
Mgr. Lenka Špačková
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Lenka Špačková
Mgr. Ludmila Šťástková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. D
Umístění: Budova Mladenovova
Mgr. Tomáš Stehno
Učitel/ka ZŠ

Třída: 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě.
Tomáš Stehno
Laura Stephenson
Učitel/ka ZŠ

Ing. Petra Stoklasová
Učitel/ka ZŠ

Mgr. et Mgr. Hana Šulcová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 8. C
Mgr. Barbora Tomášková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. B
Umístění: Budova Angelovova
Barbora Tomášková
Mgr. Michaela Višňová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 6. E
Michaela Višňová
Mgr. Kateřina Vodičková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 6. D
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Vodičková
Iva Volfová
Učitel/ka ZŠ, Asistentka

Josef Vůjta
Učitel/ka ZŠ, Asistent, IT technik

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Asistent, IT technik
Email 2:
Josef Vůjta
Monika Výborná
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. D
Umístění: Budova Mladenovova
Mgr. Jana Zachová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 6. B
Umístění: Budova Angelovova
Jana Zachová
Mgr. Ondřej Zadrobílek
Učitel/ka ZŠ

Třída: 9. A
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: 14.00 - 16.00 středa
Ondřej Zadrobílek
Mgr. Vendula Zubatá
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Vendula Zubatá

Asistent/ka, Vychovatel/ka

Martina Balcarová, DiS.
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Maruše Bednaříková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Maruše Bednaříková
Jitka Christianová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Jitka Christianová
Mgr. Kristina Dimelisová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po domluvě.
Kristina Dimelisová
Helena Fabiánová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Helena Fabiánová
Jakub Hájek, DiS.
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Jakub Hájek
Pavla Hendrychová
Asistent/ka, Vychovatel/ka, Asistent pedagoga

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Asistent pedagoga
Pavla Hendrychová
Monika Hlavová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Rakovského
Svatava Kostelníková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Rakovského
Svatava Kostelníková
Jaroslava Levorová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Rakovského
Jaroslava Levorová
Karolína Majerovová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Karolína Majerovová
Jana Němečková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Jana Němečková
Veronika Řízková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Olga Rohnová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Olga Rohnová
Kateřina Šilerová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Šilerová
Lucia Sojková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Rakovského
Lucia Sojková
Ilona Tichá
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Ilona Tichá

Provozní zaměstnanci MŠ

Erika Berkiová
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice
Umístění: budova Angelovova
Doplňková funkce: školnice
Petra Lakotová
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: školnice
Petra Lakotová
Daniela Štorkánová
Provozní zaměstnanci MŠ, kuchařka
Umístění: Angelovova (MŠ)
Doplňková funkce: kuchařka

Provozní zaměstnanci ZŠ

Vítězslav Novotný
Provozní zaměstnanci ZŠ, Školník

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Školník
Vítězslav Novotný
Ludmila Šmejkalová
Provozní zaměstnanci ZŠ, Recepční

Umístění: Budova Angelovova - recepce
Doplňková funkce: Recepční
Ludmila Šmejkalová

Nezařazené

František Adámek
Člen školské rady za zřizovatele

Verona Ballay
Člen školské rady za zřizovatele

Ing. Radek Bechyně
Pověřenec

Zuzana Filipová
Člen školské rady za zákonné zástupce žáků

Martin Jásenský
Předseda školské rady, člen školské rady za zákonné zástupce žáků

Pavol Niezgodzký
Školník

721536513

Umístění: Budova Mladenovova
Doplňková funkce: Školník
Pavol Niezgodzký

  Kalendář