Kontakty

Ředitelka školy

PaedDr. Iva Cichoňová
Ředitelka školy, Výchovný poradce pro kariérové poradenství
Třída: 9. C
Telefon 2: 261 397 121
Doplňková funkce: Výchovný poradce pro kariérové poradenství
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Každý den v předem dohodnutém termínu
Iva Cichoňová

Zástupkyně ředitelky pro MŠ

Mgr. Eva Veselá
Zástupkyně ředitelky pro MŠ
Telefon 2: 735 195 980
Umístění: Budova Hasova
Konzultační hodiny: Dle domluvy.
Eva Veselá

Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ

PaedDr. Dana Osvaldová
Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ, Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Doplňková funkce: Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: každý den v předem domluveném termínu
Dana Osvaldová

Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ

Mgr. Petra Kohoutová
Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ, Koordinátorka pro vzdělávání cizinců
Třída: 6. A, 9. C
Doplňková funkce: Koordinátorka pro vzdělávání cizinců
Umístění: Budova Angelovova
Petra Kohoutová

Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání

Mgr. Marie Horčičková
Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání, Metodik bilingvního vzdělávání
Třída: 7. A, 7. B
Doplňková funkce: Metodik bilingvního vzdělávání
Umístění: Budova Angelovova
Marie Horčičková

Vedoucí školní družiny

Jana Prášilová
Vedoucí školní družiny, ŠD 4. A, B
Doplňková funkce: ŠD 4. A, B
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Jana Prášilová

Školní psycholog

PhDr. Alena Petriščová
Školní psycholog, Školní speciální pedagog, metodik prevence
Doplňková funkce: Školní speciální pedagog, metodik prevence
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy
Alena Petriščová
Mgr. Radek Průžek Ph.D
Školní psycholog, Speciální pedagog
Doplňková funkce: Speciální pedagog
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: dle předchozí dohody

Koordinátor Komunitního centra

Bc. Veronika Hanušová
Koordinátor Komunitního centra
Umístění: Budova Angelovova - Komunitní centrum
Veronika Hanušová

Ekonomka

Bc. Jana Karlíková
Ekonomka
Umístění: Budova Angelovova
Jana Karlíková

Hospodářka

Ilona Bakovská
Hospodářka, Mzdová účetní
Doplňková funkce: Mzdová účetní
Umístění: Budova Angelovova
Ilona Bakovská
Ilona Papíková
Hospodářka, Hlavní hospodářka
Doplňková funkce: Hlavní hospodářka
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.

Vedoucí školní jídelny

Jana Korytářová
Vedoucí školní jídelny
Umístění: Budova Angelovova - Školní jídelna
Jana Korytářová

Učitel/ka MŠ

Hana Janáčová
Učitel/ka MŠ
Umístění: Budova Hasova
Hana Uhrová
Učitel/ka MŠ
Umístění: Budova Hasova
Hana Uhrová
Holly Pawlitta
Učitel/ka MŠ, rodilá mluvčí (Aj), třída Světlušky, třída Čmeláčci
Ivana Pulcová
Učitel/ka MŠ, třída Včeličky
Doplňková funkce: třída Včeličky
Umístění: Budova Hasova
Jana Brůčková
Učitel/ka MŠ, třída Motýlci
Doplňková funkce: třída Motýlci
Umístění: Budova Hasova
Mgr. Jana Greer
Učitel/ka MŠ
John Chelius
Učitel/ka MŠ, Rodilý mluvčí
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí
Umístění: třída Světlušky a Čmeláčci
Bc. Kateřina Lišková
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky, třída Čmeláčci
Marta Andrlová
Učitel/ka MŠ, Třída Školička
Doplňková funkce: Třída Školička
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Ing. Monika Lhotská
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky, třída Čmeláčci
Renáta Škodová
Učitel/ka MŠ, třída Školička
E-mail 2: skolicka@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Školička
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Renáta Škodová
Bc. Šárka Johanisová
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata
E-mail 2: svetlusky@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Světlušky, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata
Umístění: Budova Angelovova (MŠ)
Šárka Johanisová
Sonja Šrámková
Učitel/ka MŠ, třída Berušky
Doplňková funkce: třída Berušky
Umístění: Budova Hasova
Mgr. Veronika Ježková
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky

Učitel/ka ZŠ

Alena Dámová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. D, 3. E, 4. C, 4. D, 4. E
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Alena Dámová
Mgr. Alena Kuželíková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. E
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Mgr. Alena Třeštíková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 1. D, 2. C, 2. D, 6. B, 6. D, 7. A, 7. C, 7. D, 8. B, 8. C, 8. D, 9. D, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Mgr. Barbora Králová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 1. C
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Barbora Králová
Mgr. Barbora Tomášková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. A, 5. B
Umístění: Budova Angelovova
Barbora Tomášková
Mgr. Blanka Bouchnerová
Učitel/ka ZŠ, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Třída: 7. A, 7. B, 9. E, 9. F
Doplňková funkce: člen školské rady za pedagogické pracovníky
Umístění: Budova Angelovova
Blanka Bouchnerová
Christina Bek
Učitel/ka ZŠ, Rodilá mluvčí
Třída: 1. A, 1. B, 3. A, 3. B, 3. C, 4. A, 4. B, 4. C, 4. D, 4. E
Doplňková funkce: Rodilá mluvčí
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Christine Mary McConnell
Učitel/ka ZŠ, Rodilá mluvčí
Třída: 4. C, 4. D, 4. E, 6. A, 6. B, 8. C, 9. B, 9. C
Doplňková funkce: Rodilá mluvčí
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Christine Mary McConnell
Mgr. Dana Kuchaříková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. D, 6. C, 7. E, 8. B, 9. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova, 1. patro nad recepcí
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě
Dana Kuchaříková
Mr Daniel Noah
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 7. C, 8. B, 8. C, 9. B, 9. C
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Daniel Noah
Denny Coles
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Třída: 2. E, 3. A, 3. B, 3. C, 3. D, 4. C, 4. D, 4. E, 7. A, 7. B, 7. C, 9. D, 9. F
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Denny Coles
Mgr. Eliška Janotová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 1. C, 2. A, 2. C, 2. D, 2. E, 3. A, 3. B, 3. C, 4. A, 4. B, 4. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Eliška Janotová
Mgr. Eliška Kodýdková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. C, 2. D, 2. E, 4. C, 4. D
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Eliška Kodýdková
Emanuel Poche
Učitel/ka ZŠ, Rodilý mluvčí
Třída: 4. A, 4. B, 5. A, 5. B, 6. A, 6. B
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Emanuel Poche
Mgr. Eva Cupalová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. D, 6. C, 6. D, 7. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po domluvě.
Eva Cupalová
Francesca Key
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Třída: 2. A, 2. B, 4. A, 4. B, 5. A, 5. B, 5. D, 6. A, 6. B
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Francesca Key
Mgr. Gabriela Strnadová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. E, 4. C, 4. E
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Gabriela Strnadová
Mgr. Helena Lipovčanová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. A, 3. B, 3. C
Umístění: Budova Rakovského
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Helena Lipovčanová
Mgr. Irena Jirková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 9. B, 9. C, 9. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova; 2. patro (schodiště u recepce)
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě
Irena Jirková
Ing. Iva Volfová
Učitel/ka ZŠ, Asistentka
Třída: 5. D, 5. E, 6. C
Doplňková funkce: Asistentka
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Iva Volfová
Ivana Nachlingerová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. C, 2. D, 2. E, 4. C, 4. D
Umístění: Budova Mladenovova
Ivana Nachlingerová
Mgr. Jakub Cupal
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. D, 6. C, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 7. E, 8. B, 8. C, 8. D, 8. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy
Jakub Cupal
Bc. Jan Háček
Učitel/ka ZŠ, asistent žáka, správce iPadové učebny
Třída: 6. C, 6. D, 8. B, 8. C, 8. D, 8. E, 9. B, 9. C, 9. D, 9. E, 9. F
Doplňková funkce: asistent žáka, správce iPadové učebny
Umístění: Budova Angelovova
Jan Háček
Mgr. Jana Braunová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 1. A, 1. B, 4. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Jana Braunová
Mgr. Jana Šenkyříková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. C, 2. D, 2. E
Umístění: Budova Angelovova
Jana Šenkyříková
Mgr. Jana Zachová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 7. B, 7. C, 8. C, 9. B, 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Jana Zachová
Jindřich Dušek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. C, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 7. E, 8. B, 8. C, 8. E, 9. B, 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
Mgr. Jitka Soukupová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. A, 2. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Jitka Soukupová
Josef Vůjta
Učitel/ka ZŠ, Asistent, IT technik
E-mail 2: it@zsangel.cz
Doplňková funkce: Asistent, IT technik
Umístění: Budova Angelovova
Josef Vůjta
Mgr. Julie Křížková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. C, 4. D
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: dle předchozí domluvy
Julie Křížková
Mgr. Kateřina Vodičková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. C, 7. E
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Vodičková
Kenneth Arnold
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. A, 5. B, 7. A, 7. B, 8. C, 9. B, 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Kenneth Arnold
Mgr. Kristina Husáková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. D, 4. E
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Po domluvě.
Kristina Husáková
Mgr. Ladislava Valečková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. C, 6. D, 8. D, 8. E, 9. D, 9. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Ladislava Valečková
Mgr. Lenka Špačková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. C, 5. E, 6. D, 7. D, 7. E
Umístění: Budova Angelovova
Lenka Špačková
Mgr. Lucie Hálová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. A, 3. B, 3. C
Umístění: Budova Rakovského
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě
Lucie Hálová
Lucie Němec Chottová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 1. A, 1. B, 4. A
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Lucie Němec Chottová
Mgr. Ludmila Šťástková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 7. D, 7. E, 8. D, 8. E, 9. D, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Mgr. Marcela Dusová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 7. C, 7. D, 7. E, 8. E, 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Mgr. Markéta Fichnová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. B, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C, 8. B, 8. C, 8. E, 9. B, 9. C, 9. D, 9. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Markéta Fichnová
Mgr. Markéta Kovandová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. A
Umístění: Budova Rakovského
Markéta Kovandová
Mgr. Marta Svobodová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Marta Svobodová
Matan Fuks
Učitel/ka ZŠ, Rodilý mluvčí
Třída: 3. A, 3. B, 3. C, 6. A, 6. B, 8. B, 8. C, 9. C, 9. E
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí
Umístění: Budova Angelovova
Matan Fuks
Mgr. Miroslava Kimminichová
Učitel/ka ZŠ, Třídní učitelka přípravné třídy
Doplňková funkce: Třídní učitelka přípravné třídy
Umístění: Mladenovova
Monika Výborná
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. D, 5. E
Umístění: Budova Rakovského
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
B.Ed. Nadima El-Khalafawi
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Třída: 1. A, 1. B, 2. B, 3. A, 3. B, 3. C, 4. A, 4. B, 5. A, 5. B
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Nadima El-Khalafawi
Mgr. Ondřej Zadrobílek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 7. E, 8. B, 8. C, 9. B, 9. C, 9. D, 9. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: 14.00 - 16.00 středa
Ondřej Zadrobílek
Mgr. Pavel Martínek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 7. C, 7. D, 7. E, 8. B, 8. C, 8. D, 8. E, 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy
Mgr. Petra Holečková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 8. C, 9. B, 9. C, 9. D, 9. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy.
Mgr Petra Kučerová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. C, 5. D, 5. E
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Petra Kučerová
Ing. Petra Stoklasová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C, 7. E, 8. B, 8. C, 8. D, 8. E, 9. B, 9. C, 9. D, 9. E, 9. F
Mgr. Tereza Vítovcová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 8. B, 8. C, 8. D
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Bc. Tomáš Čížek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. C, 7. A, 7. D, 7. E, 8. C, 8. D, 8. E, 9. E, 9. F
Tomáš Čížek
Tomáš Stehno
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 7. D, 8. B, 8. C, 8. E, 9. B, 9. C, 9. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě.
Tomáš Stehno
Tomáš Švik
Učitel/ka ZŠ
Třída: 7. C, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Mgr. Vendula Zubatá
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. A, 5. B
Umístění: Budova Angelovova
Vendula Zubatá
Ing. Viera Lukáčová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. C, 7. B, 7. D, 7. E, 8. B, 8. C, 8. E, 9. B, 9. C, 9. D, 9. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Viera Lukáčová
Mgr. Vladimír Bílek
Učitel/ka ZŠ, Administrátor školního webu
Třída: 7. B, 7. E, 8. B, 8. D, 9. B, 9. C, 9. F
Doplňková funkce: Administrátor školního webu
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě mailem.
Vladimír Bílek
Mgr. Žaneta Kovářová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. D, 7. A, 7. B, 7. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Žaneta Kovářová
Mgr. Zdeněk Bělecký
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. C, 6. D, 7. D, 8. B, 8. C, 8. D, 8. E, 9. D
E-mail 2: sites.google.com/view/webzb
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Zdeněk Bělecký
Mgr. Zora Houdková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 7. C, 7. D, 8. D, 8. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Zora Houdková
Zuzana Klain
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Třída: 2. A, 2. B, 5. A, 5. B, 6. B, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C, 8. B, 8. C
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Zuzana Klain

Asistent/ka, Vychovatel/ka

Daniela Dušková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy
Daniela Dušková
Helena Fabiánová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Mladenovova
Helena Fabiánová
Ilona Tichá
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Ilona Tichá
Jakub Hájek
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Jakub Hájek
Jaroslava Levorová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Rakovského
Jaroslava Levorová
Jitka Christianová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Jitka Christianová
Kateřina Šilerová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Šilerová
Lucia Sojková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 7. A
Umístění: Budova Rakovského
Lucia Sojková
Martina Balcarová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 9. F
Umístění: Budova Mladenovova
Martina Balcarová
Maruše Bednaříková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Maruše Bednaříková
Olga Rohnová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Olga Rohnová
Pavla Hendrychová
Asistent/ka, Vychovatel/ka, Asistent pedagoga
Třída: 5. C
Doplňková funkce: Asistent pedagoga
Umístění: Budova Angelovova
Pavla Hendrychová
Petra Soukupová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Petra Soukupová
Petra Svobodová Jirásková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 6. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domuvy.
Svatava Kostelníková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Rakovského
Svatava Kostelníková
Veronika Řízková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 6. D
Veronika Řízková
Bc. Veronika Šmídová, DiS
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 6. D, 7. C, 7. E, 8. D, 8. E, 9. D, 9. E, 9. F
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy.

Provozní zaměstnanci MŠ

Daniela Štorkánová
Provozní zaměstnanci MŠ, kuchařka
Doplňková funkce: kuchařka
Umístění: Angelovova (MŠ)
Petra Lakotová
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice
Doplňková funkce: školnice
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Petra Lakotová
Petra Šimonovská
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice

Provozní zaměstnanci ZŠ

Ludmila Šmejkalová
Provozní zaměstnanci ZŠ, Recepční
Doplňková funkce: Recepční
Umístění: Budova Angelovova - recepce
Ludmila Šmejkalová

Kuchařka

Podporujeme a děkujeme