ATLETIKA na ZŠ ANGEL

Nová lekce atletiky, v pondělí od 23.10. 14.35 - 15.35. Lektor Mgr. Ondřej Zadrobílek.

Poťouchlá sváča na ANGELU

Poťouchlé svačinky na Angelce opět od 2. října 2017   Vážení rodiče, i v novém školním roce budete mít možnost objednat si zdravé čerstvé svačinky pro vaše děti přímo do naší školy....

Pořízení keramické pece

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávku a služby s názvem " Pořízení keramické pece"

Projekt EDUGATE

Škola je zapojena do mezinárodního projektu na podporu multijazyčného vzdělávání EDUGATE.

PŘIJMEME POMOCNOU SÍLU DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

DO NAŠÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY PŘIJMEME POMOCNOU SÍLU NA PLNÝ ÚVAZEK. VHODNÉ I PRO ZDATNÉ DŮCHODCE. UVÍTÁME ZÁJEMCE I Z ŘAD RODIČŮ NAŠICH ŽÁKŮ.

Provoz ŠD - pátek 30.6.

Důležité informace k provozu ŠD

DŮLEŽITÁ INFORMACE Z JÍDELNY

TERMÍN UKONČENÍ ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ NA ČERVEN JE 29.6.2017 V 6,00 HODIN

Letní provoz MŠ

Z důvodu naplnění kapacity byl zápis dětí dne 30.5. ukončen.

Čtenářský klub zrušen

Čtenářský klub tento týden odpadá - většina tříd na ŠVP.

DŮLEŽITÁ INFORMACE Z JÍDELNY

JÍDELNÍČEK NA ČERVEN JE NA WEBU - OBJEDNÁVEJTE S PŘEDSTIHEM VZHLEDEM K ODJEZDŮM NA ŠVP

Provoz ŠD v týdnu 22.-26.5.

PROVOZ ŠD, ZÁJMOVÉ KROUŽKY - NEPŘEHLÉDNĚTE!

Všechny barvy Provence

Na rozkvetlá levandulová pole bylo v polovině května ještě brzy, ale viděli a zažili jsme toho hodně!

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny