Ostatní učitelé

Mgr. Vladimír Bílek
E-mail: bilek@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě mailem.
Umístění: Budova Angelovova
Bc. Tomáš Čížek
E-mail: cizek@zsangel.cz
Mgr. Jakub Cupal
E-mail: cupal@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
E-mail: dusek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Matan Fuks
E-mail: fuks@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Bc. Jan Háček
E-mail: hacek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Zuzana Klain
E-mail: klain@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Mgr. Ondřej Kohl
E-mail: kohl@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Dana Kuchaříková
E-mail: kucharikova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě
Umístění: Budova Angelovova, 1. patro nad recepcí
Ing. Viera Lukáčová
E-mail: lukacova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Pavel Martínek
E-mail: martinek@zsangel.cz
Mr Daniel Noah
E-mail: noah@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Tomáš Stehno
E-mail: stehno@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Ing. Petra Stoklasová
E-mail: stoklasova@zsangel.cz
Mgr. Alena Třeštíková
E-mail: trestikova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Ondřej Zadrobílek
E-mail: zadrobilek@zsangel.cz
Konzultace: 14.00 - 16.00 středa
Umístění: Budova Angelovova

Podporujeme a děkujeme