Vítejte v naší třídě

Aktuality

Rafty na Jizeře - ŽABKY NA VODĚ - 8.6.2021


  Náš „vodácký“ výlet se uskuteční v Českém ráji nedaleko Malé Skály na klidné části říčky Jizery. Celý program vedou školení instruktoři a je určen pro 3.–9. třídu. Děti nejprve dostanou instruktáž na souši, obléknou na sebe vesty, a pak hurá na vodu. Pod dohledem instruktorů si vyzkoušíme kormidlování, souhru posádky při pádlování a manévrování s lodí. Po prvním nadšení a vydovádění na místě nás čeká sjezd 10 kilometrového klidného úseku Jizery. V případě zájmu je možné se na konci také vykoupat.

Ostatní učitelé

Kenneth Arnold
E-mail: arnold@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Petr Beran
E-mail: beran@zsangel.cz
Mgr. Vladimír Bílek
E-mail: bilek@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě mailem.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Blanka Bouchnerová
E-mail: bouchnerova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Kristýna Cibulková
E-mail: cibulkova@zsangel.cz
Denny Coles
E-mail: coles@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Jakub Cupal
E-mail: cupal@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
E-mail: dusek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Markéta Fichnová
E-mail: fichnova@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Marie Horčičková
E-mail: horcickova@zsangel.cz
Telefon: 261 397 120
Umístění: Budova Angelovova
Zuzana Klain
E-mail: klain@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Žaneta Kovářová
E-mail: kovarova@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Mr Daniel Noah
E-mail: noah@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Ing. Petra Stoklasová
E-mail: stoklasova@zsangel.cz
Mgr. Ondřej Zadrobílek
E-mail: zadrobilek@zsangel.cz
Konzultace: 14.00 - 16.00 středa
Umístění: Budova Angelovova

Třídní učitel

Ing. Viera Lukáčová
E-mail: lukacova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova

Zastupující učitel

Mgr. Jana Zachová
E-mail: zachova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova

Nepřehlédněte

Fotogalerie

Podporujeme a děkujeme