Vítejte ve třídě 7. C

Vítejte v 7.C. Je nás tady 19, z toho 9 dívek a 10 chlapců.

Naše třídní paní učitelka se jmenuje Tereza Vítovcová. Když už je toho na ni moc, zastupuje ji paní učitelka Viera Lukáčová.

Najdete nás v budově Angelovova v 2. patře nad recepcí. Třída nám je trochu těsná, ale my to zvládneme!

Jsme třída s bilingvním programem. 

Rádi vás u nás přivítáme!

 

Ostatní učitelé

Bc. Tomáš Čížek
E-mail: cizek@zsangel.cz
Mgr. Jakub Cupal
E-mail: cupal@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
E-mail: dusek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Matan Fuks
E-mail: fuks@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Bc. Jan Háček
E-mail: hacek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Zora Houdková
E-mail: houdkova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Brianna Kase
E-mail: kase@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí dohodě mailem.
Zuzana Klain
E-mail: klain@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Mgr. Ondřej Kohl
E-mail: kohl@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Pavel Martínek
E-mail: martinek@zsangel.cz
Mr Daniel Noah
E-mail: noah@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Tomáš Stehno
E-mail: stehno@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Ing. Petra Stoklasová
E-mail: stoklasova@zsangel.cz
Mgr. Alena Třeštíková
E-mail: trestikova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Jana Zachová
E-mail: zachova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Ondřej Zadrobílek
E-mail: zadrobilek@zsangel.cz
Konzultace: 14.00 - 16.00 středa
Umístění: Budova Angelovova

Třídní učitel

Mgr. Tereza Vítovcová
E-mail: vitovcova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova

Zastupující učitel

Ing. Viera Lukáčová
E-mail: lukacova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova

Nepřehlédněte

Fotogalerie

Podporujeme a děkujeme