Zimní lyžařský kurz 17.2. - 22.2.2018

Poslední volná místa na zimním kurzu v Kaprunu

ATLETIKA na ZŠ ANGEL

Nová lekce atletiky, v pondělí od 23.10. 14.35 - 15.35. Lektor Mgr. Ondřej Zadrobílek.

Štrúdlování ve školce

V úterý 10. října se sešli rodiče i děti na zahradě školky v Hasově ulici v hojném počtu. Počasí naštěstí nezradilo, a tak si všichni mohli užít příjemné odpoledne plné štrúdlů všech druhů.

Soutěž IT-SLOT

Pro žáky 8. a 9. ročníků

KC - důležité sdělení

změna provozu KC od 10.10 -12.10

Štrúdlování

Zveme Vás na akci "Štrúdlování" dne 10. 10. 2017 od 16hodin

Festival ZE MĚ MY

I letos se bude na naší škole dne 11. 10. 2017 konat festival ZE MĚ MY, pořádaný městskou částí Praha 12.

Angličtina v Máma, táta a já - klubu pro batolata

V anglickém klubu pro dvouleté děti se uvolnilo místo pro tento školní rok 2017/18

ŠKOLNÍ ČTENÁŘSKÉ KLUBY/ câu lạc bộ đọc giả / шкільний клуб читача - AKTUALIZOVÁNO

Ahoj, víš o tom, že už začátkem října otevřeme ve škole nový klub? Chceš zažít spoustu legrace a dobrodružství, zahrát si nové hry a přečíst zajímavé knížky? Pokud ano, budeme rády, když se...

Nabídka zájezdu do Anglie

Výukově- poznávací zájezd do Haverhill a okolí

Příprava na zkoušky z českého jazyka

Přijímací zkoušky z českého jazyka pro 5. ročník

Kurz matematiky pro 5.ročníky

Přípravný kurz matematiky pro žáky 5.ročníků je již otevřen.

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny