Vítejte ve třídě 6. A

Vítejte v naší třídě.

Aktuality

Ostatní učitelé

Kenneth Arnold
E-mail: arnold@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Martina Balcarová
E-mail: balcarova@zsangel.cz
Umístění: Budova Mladenovova
Mgr. Edita Bendová
E-mail: bendova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Blanka Bouchnerová
E-mail: bouchnerova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
PaedDr. Iva Cichoňová
E-mail: cichonova@zsangel.cz
Telefon: 777 292 124
Konzultace: Každý den v předem dohodnutém termínu
Umístění: Budova Angelovova
Bc. Tomáš Čížek
E-mail: cizek@zsangel.cz
Mgr. Jakub Cupal
E-mail: cupal@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy
Umístění: Budova Angelovova
Bc. Jan Háček
E-mail: hacek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Jakub Hájek
E-mail: hajek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Petra Holečková
E-mail: holeckova@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Marie Horčičková
E-mail: horcickova@zsangel.cz
Telefon: 261 397 120
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Irena Jirková
E-mail: jirkova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě
Umístění: Budova Angelovova; 2. patro (schodiště u recepce)
Zuzana Klain
E-mail: klain@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Mgr. Petra Kohoutová
E-mail: kohoutova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Michal Lokaj
E-mail: lokaj@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy předem.
Umístění: Budova Angelovova
Mr Daniel Noah
E-mail: noah@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Mgr. Ester Špačková
E-mail: spackova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Tomáš Stehno
E-mail: stehno@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Ing. Petra Stoklasová
E-mail: stoklasova@zsangel.cz
Mgr. et Mgr. Hana Šulcová
E-mail: sulcova@zsangel.cz
Mgr. Alena Třeštíková
E-mail: trestikova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova

Podporujeme a děkujeme