Přihláška do KC

Přihlášku do KC vyplňují  uchazeči všech školních kroužků a odevzdávají ji lektorům na začátku kurzu či  přímo pracovníkům KC. U externích kroužků ji vyplňují pouze rodiče,pokud jejich dítě bude čekat před začátkem kurzu v KC na lektora/ku kurzu nebo bude čekat po skončení kurzu v KC na vyzvedávající osoby. Přihláška platí na celý školní rok, zákonní zástupci  případné změny doplňují do stávající Přihlášky v KC.  V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Velmi děkujeme za spolupráci. Vaše KC

Přiložené soubory: