Kontakty

Ředitelka školy

PaedDr. Iva Cichoňová
Ředitelka školy, Výchovný poradce pro kariérové poradenství
Telefon 2: 261 397 121
Doplňková funkce: Výchovný poradce pro kariérové poradenství
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Každý den v předem dohodnutém termínu
Iva Cichoňová

Zástupkyně ředitelky pro MŠ

Ing. Barbora Hrušková
Zástupkyně ředitelky pro MŠ, třída Světlušky, třída Čmeláčci
Doplňková funkce: třída Světlušky, třída Čmeláčci
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Barbora Hrušková

Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ

PaedDr. Dana Osvaldová
Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ, Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Doplňková funkce: Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: každý den v předem domluveném termínu
Dana Osvaldová

Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ

Mgr. Petra Kohoutová
Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ
Umístění: Budova Angelovova
Petra Kohoutová

Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání

Mgr. Marie Horčičková
Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání, Metodik bilingvního vzdělávání
Doplňková funkce: Metodik bilingvního vzdělávání
Umístění: Budova Angelovova
Marie Horčičková

Vedoucí školní družiny

Jana Prášilová
Vedoucí školní družiny, ŠD 4. A, B
Doplňková funkce: ŠD 4. A, B
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Jana Prášilová

Školní psycholog

Mgr. Anna-Marie Pospíšilová
Školní psycholog
Umístění: Budova Angelovova, třetí patro nad recepcí
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě
Mgr. et Mgr. Kostadin Petrov Panushev
Školní psycholog
Umístění: Budova Angelovova, třetí patro nad recepcí
Konzultační hodiny: PO-ČT: 7:30 - 15:30 hod., rodiče po předchozím objednání

Koordinátor Komunitního centra

Bc. Veronika Hanušová
Koordinátor Komunitního centra
Umístění: Budova Angelovova - Komunitní centrum
Veronika Hanušová

Ekonomka

Bc. Jana Karlíková
Ekonomka
Umístění: Budova Angelovova
Jana Karlíková

Hospodářka

Ilona Bakovská
Hospodářka, Mzdová účetní
Doplňková funkce: Mzdová účetní
Umístění: Budova Angelovova
Ilona Bakovská
Ilona Papíková
Hospodářka, Hlavní hospodářka

Vedoucí školní jídelny

Jana Korytářová
Vedoucí školní jídelny
Umístění: Budova Angelovova - Školní jídelna
Jana Korytářová

Učitel/ka MŠ

Aneta Nina Janoušková
Učitel/ka MŠ
Ester Smit
Učitel/ka MŠ, Třída Čmeláčci, rodilá mluvčí
Eva Suková
Učitel/ka MŠ, Třída Čmeláčci
E-mail 2: berusky@zsangel.cz
Doplňková funkce: Třída Čmeláčci
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Eva Suková
Hana Janáčová
Učitel/ka MŠ, třída Berušky
Doplňková funkce: třída Berušky
Umístění: Budova Hasova
Hana Uhrová
Učitel/ka MŠ, třída Včeličky
E-mail 2: vcelicky@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Včeličky
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Hana Uhrová
Holly Pawlitta
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky, rodilá mluvčí
Ivana Pulcová
Učitel/ka MŠ, třída Včeličky
Doplňková funkce: třída Včeličky
Umístění: Budova Hasova
Jana Brůčková
Učitel/ka MŠ, třída Motýlci
Doplňková funkce: třída Motýlci
Umístění: Budova Hasova
Joseph Razon
Učitel/ka MŠ, Rodilý mluvčí, třída Čmeláčci
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí, třída Čmeláčci
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Kateřina Smrčková
Učitel/ka MŠ, Třída Čmeláčci
E-mail 2: berusky@zsangel.cz
Doplňková funkce: Třída Čmeláčci
Umístění: Budova Hasova
Kateřina Smrčková
Bc Lenka Gruntová
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky
Doplňková funkce: třída Světlušky
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Lenka Gruntová
Mahulena Forest
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky; rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ
E-mail 2: motylci@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Světlušky; rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ
Umístění: Budova Hasova (MŠ) a Angelovova (ZŠ)
Mahulena Forest
Marta Andrlová
Učitel/ka MŠ, Třída Školička
Doplňková funkce: Třída Školička
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Renáta Škodová
Učitel/ka MŠ, třída Školička
E-mail 2: skolicka@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Školička
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Renáta Škodová
Bc. Šárka Johanisová
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata
E-mail 2: motylci@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Světlušky, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata
Umístění: Budova Angelovova (MŠ)
Šárka Johanisová
Sonja Šrámková
Učitel/ka MŠ, třída Berušky
Doplňková funkce: třída Berušky
Umístění: Budova Hasova

Učitel/ka ZŠ

Mgr. Alena Kuželíková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. E
Umístění: Budova Mladenovova
Alena Kuželíková
Mgr. Barbora Králová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. C
Mgr. Barbora Tomášková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. B
Umístění: Budova Angelovova
Barbora Tomášková
Mgr. Blanka Bouchnerová
Učitel/ka ZŠ, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Třída: 8. B
Doplňková funkce: člen školské rady za pedagogické pracovníky
Umístění: Budova Angelovova
Blanka Bouchnerová
Mgr. Dagmar Smatanová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. F
Umístění: Budova Mladenovova
Dagmar Smatanová
Mgr. Dana Kuchaříková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 9. C
Umístění: Budova Angelovova, 1. patro nad recepcí
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě
Dana Kuchaříková
Mr Daniel Noah
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Daniel Noah
Denny Coles
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Edita Bendová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 7. C
Umístění: Budova Angelovova
Edita Bendová
Mgr. Ester Špačková
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Angelovova
Ester Špačková
Mgr. Eva Cupalová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po domluvě.
Zastupující učitel Zbyněk Samšuk.
Eva Cupalová
Francesca Key
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Gabriela Popovičová
Učitel/ka ZŠ
Umístění: budova Angelovova
Gabriela Popovičová
Mgr. et Mgr. Hana Šulcová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 8. C
Mgr. Irena Jirková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 7. A, 7. B
Umístění: Budova Angelovova; 2. patro (schodiště u recepce), u třídy 8. A
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě
Irena Jirková
Iva Volfová
Učitel/ka ZŠ, Asistentka
Třída: 5. D
Doplňková funkce: Asistentka
Iva Volfová
Ivana Nachlingerová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. C
Umístění: Budova Mladenovova
Ivana Nachlingerová
Jakub Cupal
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy
Bc. Jakub Hrdý
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Středa, 14:15 - 16:15
Jan Háček
Učitel/ka ZŠ, asistent žáka, správce iPadové učebny
Doplňková funkce: asistent žáka, správce iPadové učebny
Umístění: Budova Angelovova
Jan Háček
Mgr. Jana Dvořáková
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Angelovova
Jana Dvořáková
Mgr. Jana Šenkyříková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. B
Umístění: Budova Rakovského
Jana Šenkyříková
Mgr. Jana Zachová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. B
Umístění: Budova Angelovova
Jana Zachová
Jindřich Dušek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 9. A
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
Mgr. Jitka Soukupová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. C
Umístění: Budova Angelovova
Josef Vůjta
Učitel/ka ZŠ, Asistent, IT technik
E-mail 2: it@zsangel.cz
Doplňková funkce: Asistent, IT technik
Umístění: Budova Angelovova
Josef Vůjta
Mgr. Kamila Jírová
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Rakovského
Mgr. Kateřina Vodičková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. D
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Vodičková
Mgr. Kristýna Jetenská
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. A
Laura Stephenson
Učitel/ka ZŠ
Mgr. Lenka Špačková
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Angelovova
Lenka Špačková
Mgr. Lucie Hálová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě
Mgr. Ludmila Šťástková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. D
Umístění: Budova Mladenovova
Mgr. Markéta Kovandová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. A
Umístění: Budova Angelovova
Markéta Kovandová
Matan Fuks
Učitel/ka ZŠ, Rodilý mluvčí
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí
Umístění: Budova Angelovova
Matan Fuks
Bc. Michaela Nosková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. A
Umístění: budova Angelovova
Michaela Nosková
Mgr. Michaela Višňová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. E
Michaela Višňová
Mgr. Michal Lokaj
Učitel/ka ZŠ, Školní metodik prevence, Koordinátor pro vzdělávání cizinců
Třída: 7. B
Doplňková funkce: Školní metodik prevence, Koordinátor pro vzdělávání cizinců
Umístění: Budova Angelovova
Michal Lokaj
Mgr. Milena Chramostová
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Miroslava Kimminichová
Učitel/ka ZŠ, Třídní učitelka přípravné třídy
Doplňková funkce: Třídní učitelka přípravné třídy
Umístění: Mladenovova
Monika Výborná
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. D
Umístění: Budova Mladenovova
B.Ed. Nadima El-Khalafawi
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Nadima El-Khalafawi
Mgr. Ondřej Zadrobílek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: 14.00 - 16.00 středa
Ondřej Zadrobílek
Mgr. Petra Holečková
Učitel/ka ZŠ
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy.
Mgr Petra Kučerová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. E
Umístění: Budova Mladenovova
Ing. Petra Stoklasová
Učitel/ka ZŠ
Bc. Tomáš Čížek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 8. D
Tomáš Čížek
Mgr. Tomáš Stehno
Učitel/ka ZŠ
Třída: 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě.
Tomáš Stehno
Mgr. Vendula Zubatá
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. A
Umístění: Budova Angelovova
Vendula Zubatá
Mgr. Vladimír Bílek
Učitel/ka ZŠ, Administrátor školního webu
Třída: 9. B
Doplňková funkce: Administrátor školního webu
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě mailem.
Vladimír Bílek
Mgr. Zbyněk Samšuk
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. D, 5. E
Umístění: Budova Mladenova
Konzultační hodiny: Dle domluvy.
Zastupující učitelka Eva Cupalová.
Zbyněk Samšuk
Mgr. Zora Houdková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Zora Houdková
Zuzana Klain
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Zuzana Klain

Asistent/ka, Vychovatel/ka

Helena Fabiánová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Mladenovova
Helena Fabiánová
Ilona Tichá
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Ilona Tichá
Jakub Hájek
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Jakub Hájek
Jana Němečková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Mladenovova
Jana Němečková
Jaroslava Levorová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Rakovského
Jaroslava Levorová
Jitka Christianová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Mladenovova
Jitka Christianová
Karolína Majerovová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 7. B
Umístění: Budova Angelovova
Karolína Majerovová
Kateřina Šilerová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Šilerová
Mgr. Kristina Dimelisová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 6. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po domluvě.
Kristina Dimelisová
Lucia Sojková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 4. A
Umístění: Budova Rakovského
Lucia Sojková
Martina Balcarová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Mladenovova
Maruše Bednaříková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Maruše Bednaříková
Monika Hlavová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Rakovského
Olga Rohnová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Olga Rohnová
Pavla Hendrychová
Asistent/ka, Vychovatel/ka, Asistent pedagoga
Doplňková funkce: Asistent pedagoga
Umístění: Budova Angelovova
Pavla Hendrychová
Svatava Kostelníková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Rakovského
Svatava Kostelníková
Veronika Řízková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 3. D

Provozní zaměstnanci MŠ

Daniela Štorkánová
Provozní zaměstnanci MŠ, kuchařka
Doplňková funkce: kuchařka
Umístění: Angelovova (MŠ)
Erika Berkiová
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice
Doplňková funkce: školnice
Umístění: budova Angelovova
Petra Lakotová
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice
Doplňková funkce: školnice
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Petra Lakotová

Provozní zaměstnanci ZŠ

Ludmila Šmejkalová
Provozní zaměstnanci ZŠ, Recepční
Doplňková funkce: Recepční
Umístění: Budova Angelovova - recepce
Ludmila Šmejkalová
Vítězslav Novotný
Provozní zaměstnanci ZŠ, Školník
Doplňková funkce: Školník
Umístění: Budova Angelovova
Vítězslav Novotný

Kuchařka

  Kalendář

Pondělí 9.12

Vánoční hra
18:00 - 19:00

Celoškolní vánoční hra ve školní jídelně. Představení 3.A začíná v 18:00. Děti budou k vyzvednutí po představení v naší třídě.

Úterý 10.12

O Zapomětlivém psaníčkovém andělíčkovi
10:30 - 11:35

KC12 vstupné kč 60,-

Čtvrtek 12.12

Pátek 13.12

dentální hygiena

Ve třídě proběhne seminář dentální hygieny. Žáci si přinesou do školy svůj zubní kartáček.

Pondělí 16.12

Vánoční setkání
17:00 - 20:00

Vánoční setkání a dílny s rodiči a dětmi. Přineste prosím malé občerstvení a dobrou náladu.

Vánoční dílna

Vážení rodiče, zveme vás na vánoční posezení se zpíváním koled a výrobou vánočních dekorací. od 18h v naší třídě. S sebou tvořivou náladu, něco málo cukroví.

Úterý 17.12

Vánoční besídka
18:00

Zveme vás na besídku třídy 3.D, která proběhne na budově Mladenovova 17.12. od 18:00 hod.

Vánoční jarmark ŠD
9:35

V úterý si děti mohou nakoupit vánoční dekorace na již tradičním Jarmarku ŠD. Prosíme s sebou i případné tašky na nákukp.