Kontakty

Ředitelka školy

PaedDr. Iva Cichoňová
Ředitelka školy, Výchovný poradce pro kariérové poradenství
Třída: 8. B
Telefon 2: 261 397 121
Doplňková funkce: Výchovný poradce pro kariérové poradenství
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Každý den v předem dohodnutém termínu
Iva Cichoňová

Zástupkyně ředitelky pro MŠ

Ing. Barbora Hrušková
Zástupkyně ředitelky pro MŠ, třída Světlušky, třída Čmeláčci
Doplňková funkce: třída Světlušky, třída Čmeláčci
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Barbora Hrušková

Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ

PaedDr. Dana Osvaldová
Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ, Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Doplňková funkce: Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: každý den v předem domluveném termínu
Dana Osvaldová

Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ

Mgr. Petra Kohoutová
Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ, Koordinátorka pro vzdělávání cizinců
Třída: 6. C, 7. A, 7. B
Doplňková funkce: Koordinátorka pro vzdělávání cizinců
Umístění: Budova Angelovova
Petra Kohoutová

Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání

Mgr. Marie Horčičková
Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání, Metodik bilingvního vzdělávání
Třída: 3. A, 3. B, 8. B, 9. B
Doplňková funkce: Metodik bilingvního vzdělávání
Umístění: Budova Angelovova
Marie Horčičková

Vedoucí školní družiny

Jana Prášilová
Vedoucí školní družiny, ŠD 4. A, B
Doplňková funkce: ŠD 4. A, B
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Jana Prášilová

Školní psycholog

Mgr. Anna Ohnisková
Školní psycholog
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Mgr. Radek Průžek
Školní psycholog
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.

Koordinátor Komunitního centra

Bc. Veronika Hanušová
Koordinátor Komunitního centra
Umístění: Budova Angelovova - Komunitní centrum
Veronika Hanušová

Ekonomka

Bc. Jana Karlíková
Ekonomka
Umístění: Budova Angelovova
Jana Karlíková

Hospodářka

Ilona Bakovská
Hospodářka, Mzdová účetní
Doplňková funkce: Mzdová účetní
Umístění: Budova Angelovova
Ilona Bakovská
Ilona Papíková
Hospodářka, Hlavní hospodářka

Vedoucí školní jídelny

Jana Korytářová
Vedoucí školní jídelny
Umístění: Budova Angelovova - Školní jídelna
Jana Korytářová

Učitel/ka MŠ

Mgr. Alice Selucká
Učitel/ka MŠ
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Bc. Alžběta Poskočilová
Učitel/ka MŠ
Hana Janáčová
Učitel/ka MŠ
Umístění: Budova Hasova
Hana Uhrová
Učitel/ka MŠ
Umístění: Budova Hasova
Hana Uhrová
Ivana Pulcová
Učitel/ka MŠ, třída Včeličky
Doplňková funkce: třída Včeličky
Umístění: Budova Hasova
Jana Brůčková
Učitel/ka MŠ, třída Motýlci
Doplňková funkce: třída Motýlci
Umístění: Budova Hasova
Mgr. Jana Greer
Učitel/ka MŠ
Mahulena Forest
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky; rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ
E-mail 2: motylci@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Světlušky; rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ
Umístění: Budova Hasova (MŠ) a Angelovova (ZŠ)
Mahulena Forest
Marta Andrlová
Učitel/ka MŠ, Třída Školička
Doplňková funkce: Třída Školička
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Renáta Škodová
Učitel/ka MŠ, třída Školička
E-mail 2: skolicka@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Školička
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Renáta Škodová
Bc. Šárka Johanisová
Učitel/ka MŠ, třída Světlušky, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata
E-mail 2: motylci@zsangel.cz
Doplňková funkce: třída Světlušky, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata
Umístění: Budova Angelovova (MŠ)
Šárka Johanisová
Sonja Šrámková
Učitel/ka MŠ, třída Berušky
Doplňková funkce: třída Berušky
Umístění: Budova Hasova

Učitel/ka ZŠ

Mgr. Alena Kuželíková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 1. C, 1. E
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Mgr. Aneta Lišmanová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. B, 4. C
Umístění: Budova Rakovského
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Mgr. Barbora Králová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. C, 2. D, 2. E, 3. D
Umístění: Budova Mladenovova
Mgr. Barbora Tomášková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. A, 2. B
Umístění: Budova Angelovova
Barbora Tomášková
Mgr. Blanka Bouchnerová
Učitel/ka ZŠ, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Třída: 6. A, 6. B, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. C, 7. D, 8. B, 8. C
Doplňková funkce: člen školské rady za pedagogické pracovníky
Umístění: Budova Angelovova
Blanka Bouchnerová
Mgr. Dagmar Smatanová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. D
Umístění: Budova Mladenovova
Dagmar Smatanová
Mgr. Dana Kuchaříková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. C, 6. F, 7. A, 9. B
Umístění: Budova Angelovova, 1. patro nad recepcí
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě
Dana Kuchaříková
Mr Daniel Noah
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. B, 6. C, 7. A, 7. B, 8. B, 9. B
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Daniel Noah
Denny Coles
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Třída: 2. A, 2. B, 5. B, 6. A, 6. F, 7. A, 7. C, 7. D
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Edita Bendová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 9. B
Umístění: Budova Angelovova
Edita Bendová
Emanuel Poche
Učitel/ka ZŠ, Rodilý mluvčí
Třída: 4. A, 4. B, 4. C
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Mgr. Ester Špačková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. D, 7. A, 7. D, 8. C
Umístění: Budova Angelovova
Ester Špačková
Mgr. Eva Cupalová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. E, 5. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po domluvě.
Zastupující učitel Zbyněk Samšuk.
Eva Cupalová
Francesca Key
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Třída: 1. A, 1. B, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, 5. B, 5. C, 6. E
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Gabriela Popovičová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 9. B, 9. C, 9. D
Umístění: budova Angelovova
Gabriela Popovičová
Mgr. et Mgr. Hana Šulcová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. B, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 8. B, 8. C, 9. B, 9. C, 9. D
Mgr. Irena Jirková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. B, 9. B
Umístění: Budova Angelovova; 2. patro (schodiště u recepce)
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě
Irena Jirková
Ing. Iva Volfová
Učitel/ka ZŠ, Asistentka
Třída: 4. D, 5. D
Doplňková funkce: Asistentka
Iva Volfová
Ivana Nachlingerová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. C, 2. D, 2. E, 3. C
Umístění: Budova Mladenovova
Ivana Nachlingerová
Mgr. Jakub Cupal
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. D, 5. E, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 8. B, 8. C, 8. D, 9. C, 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy
Bc. Jakub Hrdý Dis.
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. D, 4. D, 4. E, 5. D, 5. E, 6. D, 7. C, 7. D, 8. C, 8. D, 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Středa, 14:15 - 16:15
Jan Háček
Učitel/ka ZŠ, asistent žáka, správce iPadové učebny
Doplňková funkce: asistent žáka, správce iPadové učebny
Umístění: Budova Angelovova
Jan Háček
Mgr. Jana Braunová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle předchozí domluvy.
Mgr. Jana Šenkyříková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. A, 4. B, 4. C
Umístění: Budova Rakovského
Jana Šenkyříková
Mgr. Jana Zachová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. A, 5. B, 5. C, 6. B, 6. C
Umístění: Budova Angelovova
Jana Zachová
Jindřich Dušek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. C, 7. D, 8. C, 8. D, 9. C, 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
Bc. Jiří Ošlejšek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. C, 6. D, 6. F, 7. C, 7. D, 8. C, 8. D, 9. C, 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Mgr. Jitka Soukupová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. A, 5. B, 5. C
Umístění: Budova Angelovova
Josef Vůjta
Učitel/ka ZŠ, Asistent, IT technik
E-mail 2: it@zsangel.cz
Doplňková funkce: Asistent, IT technik
Umístění: Budova Angelovova
Josef Vůjta
Mgr. Kateřina Vodičková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. E, 7. C
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Vodičková
Mgr. Kristýna Jetenská
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. A, 4. B
Laura Stephenson
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. A, 2. B, 3. A, 3. B, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, 5. B, 5. C, 5. D, 5. E, 6. A, 6. B, 6. C, 7. A, 8. C, 8. D
Mgr. Lenka Špačková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 5. D, 5. E, 6. E, 6. F, 7. C, 7. D
Umístění: Budova Angelovova
Lenka Špačková
Mgr. Lucie Hálová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. B, 4. C, 5. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě
Lucie Němec Chottová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 1. A, 5. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Mgr. Lucie Vožehová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, 5. B, 5. C, 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Mgr. Ludmila Šťástková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. C, 6. D
Umístění: Budova Mladenovova
Mgr. Marcela Dusová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. D
Umístění: Budova Rakovského
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Mgr. Markéta Kovandová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. A, 5. A
Umístění: Budova Angelovova
Markéta Kovandová
Mgr. Marta Svobodová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 1. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Matan Fuks
Učitel/ka ZŠ, Rodilý mluvčí
Třída: 6. B, 6. C, 6. D, 7. C, 7. D, 8. B, 9. B
Doplňková funkce: Rodilý mluvčí
Umístění: Budova Angelovova
Matan Fuks
Bc. Michaela Nosková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 3. A
Umístění: budova Angelovova
Michaela Nosková
Mgr. Michaela Višňová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. B, 6. E, 8. C, 8. D, 9. B, 9. C
Michaela Višňová
Mgr. Michal Lokaj
Učitel/ka ZŠ, Školní metodik prevence
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 8. D, 9. D
Doplňková funkce: Školní metodik prevence
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy předem.
Michal Lokaj
Mgr. Miroslava Kimminichová
Učitel/ka ZŠ, Třídní učitelka přípravné třídy
Doplňková funkce: Třídní učitelka přípravné třídy
Umístění: Mladenovova
Monika Výborná
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. C, 2. D, 2. E
Umístění: Budova Mladenovova
B.Ed. Nadima El-Khalafawi
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Třída: 1. A, 1. B, 4. A, 4. B, 4. C
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova
Nadima El-Khalafawi
Mgr. Ondřej Zadrobílek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. C, 7. D, 8. B, 8. D, 9. B, 9. C, 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: 14.00 - 16.00 středa
Ondřej Zadrobílek
Mgr. Petra Holečková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 8. B, 9. B, 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Dle domluvy.
Mgr Petra Kučerová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. C, 2. D, 2. E
Umístění: Budova Mladenovova
Ing. Petra Stoklasová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 8. B, 8. C, 8. D, 9. B, 9. D
Bc. Tomáš Čížek
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 8. A, 8. B, 8. C, 8. D, 9. B, 9. C, 9. D
Tomáš Čížek
Tomáš Stehno
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. F, 7. A, 7. B, 8. B, 8. D, 9. B, 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí e-mailové domluvě.
Tomáš Stehno
Mgr. Vendula Zubatá
Učitel/ka ZŠ
Třída: 2. A, 2. B
Umístění: Budova Angelovova
Vendula Zubatá
Ing. Viera Lukáčová
Učitel/ka ZŠ
Třída: 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 8. B, 8. C, 8. D, 9. B, 9. C, 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě.
Mgr. Vladimír Bílek
Učitel/ka ZŠ, Administrátor školního webu
Třída: 6. B, 6. C, 6. E, 9. B, 9. C
Doplňková funkce: Administrátor školního webu
Umístění: Budova Angelovova
Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě mailem.
Vladimír Bílek
Mgr. Zbyněk Samšuk
Učitel/ka ZŠ
Třída: 4. E, 5. D, 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 7. D
Umístění: Budova Mladenova
Konzultační hodiny: Dle domluvy.
Zastupující učitelka Eva Cupalová.
Zbyněk Samšuk
Mgr. Zora Houdková
Učitel/ka ZŠ
Třída: 7. C, 7. D, 8. C, 8. D, 9. D
Umístění: Budova Angelovova
Zora Houdková
Zuzana Klain
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)
Třída: 3. A, 3. B, 5. A, 5. B, 5. C, 6. E
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Zuzana Klain

Asistent/ka, Vychovatel/ka

Helena Fabiánová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Mladenovova
Helena Fabiánová
Ilona Tichá
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Ilona Tichá
Jakub Hájek
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 1. A, 1. B, 1. C, 1. D, 1. E, 2. A, 2. B, 2. C, 2. D, 2. E, 3. A, 3. B, 3. C, 3. D, 4. A, 4. B, 4. C, 4. D, 4. E, 5. A, 5. B, 5. C, 5. D, 5. E, 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 6. E, 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 8. A, 8. B, 8. C, 8. D
Umístění: Budova Angelovova
Jakub Hájek
Jaroslava Levorová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Rakovského
Jaroslava Levorová
Jitka Christianová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Mladenovova
Jitka Christianová
Kateřina Šilerová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Šilerová
Mgr. Kristina Dimelisová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 1. C, 1. D, 1. E
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultační hodiny: Po domluvě.
Kristina Dimelisová
Lucia Sojková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 4. A
Umístění: Budova Rakovského
Lucia Sojková
Martina Balcarová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 6. F, 7. A, 7. B, 7. C, 8. B, 8. C, 8. D, 9. B, 9. C, 9. D
Umístění: Budova Mladenovova
Maruše Bednaříková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Maruše Bednaříková
Olga Rohnová
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Angelovova
Olga Rohnová
Pavla Hendrychová
Asistent/ka, Vychovatel/ka, Asistent pedagoga
Třída: 4. E, 5. D, 5. E
Doplňková funkce: Asistent pedagoga
Umístění: Budova Angelovova
Pavla Hendrychová
Svatava Kostelníková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Umístění: Budova Rakovského
Svatava Kostelníková
Veronika Řízková
Asistent/ka, Vychovatel/ka
Třída: 3. D

Provozní zaměstnanci MŠ

Daniela Štorkánová
Provozní zaměstnanci MŠ, kuchařka
Doplňková funkce: kuchařka
Umístění: Angelovova (MŠ)
Erika Berkiová
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice
Doplňková funkce: školnice
Umístění: budova Angelovova
Petra Lakotová
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice
Doplňková funkce: školnice
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Petra Lakotová

Provozní zaměstnanci ZŠ

Ludmila Šmejkalová
Provozní zaměstnanci ZŠ, Recepční
Doplňková funkce: Recepční
Umístění: Budova Angelovova - recepce
Ludmila Šmejkalová

Kuchařka

  Kalendář