Vítejte v naší třídě.

Vítejte v naší třídě!

Ostatní učitelé

Kenneth Arnold
E-mail: arnold@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Petr Beran
E-mail: beran@zsangel.cz
Mgr. Blanka Bouchnerová
E-mail: bouchnerova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Kristýna Cibulková
E-mail: cibulkova@zsangel.cz
Bc. Tomáš Čížek
E-mail: cizek@zsangel.cz
Denny Coles
E-mail: coles@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Jakub Cupal
E-mail: cupal@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
E-mail: dusek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Markéta Fichnová
E-mail: fichnova@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Marie Horčičková
E-mail: horcickova@zsangel.cz
Telefon: 261 397 120
Umístění: Budova Angelovova
Zuzana Klain
E-mail: klain@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Žaneta Kovářová
E-mail: kovarova@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Mr Daniel Noah
E-mail: noah@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Lucia Sojková
E-mail: sojkova@zsangel.cz
Umístění: Budova Rakovského
Ing. Petra Stoklasová
E-mail: stoklasova@zsangel.cz
Mgr. Ondřej Zadrobílek
E-mail: zadrobilek@zsangel.cz
Konzultace: 14.00 - 16.00 středa
Umístění: Budova Angelovova

Podporujeme a děkujeme