Vítejte ve třídě 7.A

Vítejte v naší třídě!

Již jsme na druhém stupni, hurá. Naším třídním učitelem je Vladimír Bílek a třídu máme hned vedle tělocvičen.

Ostatní učitelé

Mgr. Jakub Cupal
E-mail: cupal@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Markéta Fichnová
E-mail: fichnova@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Matan Fuks
E-mail: fuks@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Bc. Jan Háček
E-mail: hacek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Brianna Kase
E-mail: kase@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí dohodě mailem.
Zuzana Klain
E-mail: klain@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Žaneta Kovářová
E-mail: kovarova@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
MVDr. Pokusný Králík
E-mail: kralik@zsangel.cz
Konzultace: Od úsvitu do soumraku
Umístění: Králíkárna Angel
Mgr. Michal Lokaj
E-mail: lokaj@zsangel.cz
Konzultace: Dle domluvy předem.
Umístění: Budova Angelovova
Ing. Viera Lukáčová
E-mail: lukacova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Pavel Martínek
E-mail: martinek@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy
Umístění: Budova Angelovova
Mr Daniel Noah
E-mail: noah@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Tomáš Stehno
E-mail: stehno@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Ing. Petra Stoklasová
E-mail: stoklasova@zsangel.cz
Tomáš Švik
E-mail: svik@zsangel.cz
Konzultace: Dle předchozí domluvy.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Tereza Vítovcová
E-mail: vitovcova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova

Třídní učitel

Mgr. Vladimír Bílek
E-mail: bilek@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě mailem.
Umístění: Budova Angelovova

Zastupující učitel

Mgr. Ondřej Zadrobílek
E-mail: zadrobilek@zsangel.cz
Konzultace: 14.00 - 16.00 středa
Umístění: Budova Angelovova

Nepřehlédněte

Fotogalerie

Podporujeme a děkujeme