Žabky, kam se podíváš

Když je při práci ticho, chodí nás pozdravit vodník.

Když o něčem debatujeme, může to znít jako kvákání žabek.

Máme tolik nápadů, kolik můžou mít žabky barev.

Aktuality

Rafty na Jizeře - ŽABKY NA VODĚ - 8.6.2021


  Náš „vodácký“ výlet se uskuteční v Českém ráji nedaleko Malé Skály na klidné části říčky Jizery. Celý program vedou školení instruktoři a je určen pro 3.–9. třídu. Děti nejprve dostanou instruktáž na souši, obléknou na sebe vesty, a pak hurá na vodu. Pod dohledem instruktorů si vyzkoušíme kormidlování, souhru posádky při pádlování a manévrování s lodí. Po prvním nadšení a vydovádění na místě nás čeká sjezd 10 kilometrového klidného úseku Jizery. V případě zájmu je možné se na konci také vykoupat.

Ostatní učitelé

Kenneth Arnold
E-mail: arnold@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Zeynep Cagatay
E-mail: cagatay@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Jakub Hájek
E-mail: hajek@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Francesca Key
E-mail: key@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova
Zuzana Klain
E-mail: klain@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Emanuel Poche
E-mail: poche@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Lukáš Růžička
E-mail: ruzicka@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Laura Stephenson
E-mail: stephenson@zsangel.cz
Mgr. Lucie Vožehová
E-mail: vozehova@zsangel.cz
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Jana Zachová
E-mail: zachova@zsangel.cz
Umístění: Budova Angelovova

Podporujeme a děkujeme