Zimní lyžařský kurz 17.2. - 22.2.2018

Poslední volná místa na zimním kurzu v Kaprunu

Cvičenci 1986 - pravidla soutěže

Píše se rok 1986, právě jsi dostal/a od rodičů první jeansy z TUZEXu a vzal/a sis je na první školní den do právě založené školy ZŠ Angelovova, kde jsi díky nim a své rozsáhlé sbírce céček...

Zahradní slavnost 2017

Jaká bude letošní Zahradní slavnost? Co nás čeká?

Úterý 19.12.

Jak jsem se ztratil 5.E

Malý Pavlík Tesař se jednoho Štědrého dne ztratil svému tatínkovi. A protože příliš nespěchal domů, procházel se vánoční Prahou. Potkal Pána s kaprem, netýkavou holčičku, co jde tatínkovi pro pivo, posledního pražského lampáře, navštívil Bílou labuť a peklo (vlastně sklad jedné hospody na Václavském náměstí), ale hlavně se seznámil s pošťákem Klementem a jeho koníkem Karličkou. Klement mu věnoval podivuhodné loutkové divadélko, ve kterém jsou loutky nejen Pavlíka samotného, ale všech, které toho dne potkal, včetně snové Andersenovy Holčičky se sirkami... Autor úpravy a režisér Jan Borna dal příběhu formu divadelní revue a doslova ji prošpikoval naživo hranými hity let šedesátých.

Vanocni setkani 5.E
18:00 - 20:00

Zveme vsechny rodice a pribuzne na vanocni setkani v KC. Deti si pro vas pripravily vanocni Jarmark a zivy Betlem.  Doufame, ze si spolu uzijeme vanocni atmosferu a naladime se na nadchazejici svatky.

Vánoce u Andělů
Vylet na Staromestke namesti 5.E
10:00 - 12:00

Vyrazime na trhy na Staromestskem namesti. Podivame se na misto popravy 20ti ceskych panu. Vyfotime se u vanocniho stromecku a podivame se na vanocni trhy.

Tridni besidka, kam prijde i Jezisek
08:00 - 12:00

Udelame si tridni besidku. Nadelime drobne laskominy lesnim zviratkum a vyrobime si vanocni pomeranc.   POZOR odpoledni vyucovani odpada. Deti konci ve 12 h

Ředitelské volno