Setkání s expertem Začít spolu

NOVÝ TERMÍN - středa 2. února 2022 od 16:00 do 18:00

Plánování do center aktivit s Dášou Smatanovou

Setkání s expertem Začít spolu

Centra aktivit jsou nejvýraznější odlišností ve vyučování ve třídě Začít spolu oproti třídám s běžným programem.

Společně projdeme hlavní zásady práce v CA. Pohovoříme, jaké aktivity volit, jak využít práci v CA k diferenciaci a individualizaci.

Zařadíme debatu, jakým způsobem lze využít spolupráci s asistentem/kou. Zmíníme délku projektu či dělení žáků do CA.

FORMA SETKÁNÍ (prezenčně či online) BUDE OZNÁMENA NEJPOZDĚJI TÝDEN PŘED TERMÍNEM.

Těšíme se na viděnou.

Publikován: 12.11.2021