Doplňovací vřazovací řízení do současné 3. a 5. bilingvní třídy

Doplňovací vřazovací řízení do současné 3. a  5. bilingvní třídy

Žáci budou zařazeni do bilingvních tříd na základě výsledků vřazovacího řízení, které bude sestávat z testu z AJ (3. třída Movers - čtení + psaní, 5. třída Flyers - čtení + psaní). Vřazovací řízení proběhne ve středu 17.1. 2023 v čase 9,15 – 10,00 hod. na hlavní budově Angelovova. Zájemci o zařazení do bilingvních tříd se mohou přihlásit do 15. ledna  – vyplněnou přihlášku pošlete mailem na horcickova@zsangel.cz. V případě dotazů prosím kontaktujte Mgr. Marii Horčičkovou. 

Přiložené soubory:

Publikován: 5.1.2024

Vytvořil(a): Marie Horčičková

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies