ZLEPŠOVÁK

Pamatujete si loňský Zlepšovák? Na základě vašich nápadů jsme zakoupili například:venkovní pingpongový stůl, stolní fotbal, vybavení do hudebky a chemie, hodiny do jídelny a knihovny. Dále jsme pořídili tašky na tříděný odpad a papíromat. V návrhu byla také nabíjecí skříň na mobily, která se nám snad podaří zrealizovat v tomto školním roce.

ZLEPŠOVÁK
I letos chceme dát prostor vám žákům, a proto jsme vyčlenili v rozpočtu Spolku Angel 50 000 Kč na Vaše nápady. Stejně jako v loňském roce musí být nápad něco, co bude trvalé a bude sloužit větší skupině dětí - ne pouze jedné třídě.

Své nápady registrujte do formuláře  https://forms.gle/eQr6DCdCsa9k51rX7 nejpozději do 31.10.2022

Publikován: 7.10.2022

Naposled upraven: 10.10.2022