Informace k přijímacímu řízení

Zákon, ze dne 25. března 2020, o zvláštních pravidlech pro přijímání k některým druhům vzdělávání a k jejich ukončování ve školním roce 2019/2020

Information in multiple languages CZ, ENG, RU, VIET, UA, RO, ARB,  BLG

Information in multiple languages CZ, ENG, RU, VIET, UA, RO, ARB, BLG

VÁŽENÍ RODIČE, DEAR PARENTS, УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ, ЭРХЭМ ХҮНДЭТ ААВ БА ЭЭЖ НАР, УВАЖАЕМЫЕ РОДИТЕЛИ!, ШАНОВНІ БАТЬКИ!, KÍNH THƯA CÁC BẬC CHA MẸ, أولياء الأمور الكرام،

BŘEZNOVÁ OCHUTNÁVKA

HITEM OCHUTNÁVKY JE RYBA!!!

Informace ke koronaviru  Covid 19

Informace ke koronaviru Covid 19

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a dotazům zákonných zástupců dětí a žáků školy informujeme veřejnost a dále přikládáme Doporučení MZ ČR:

ZŠ Angel

RK na téma "Gymnázia ano/ne" se v tomto šk. roce neuskuteční

Milí rodiče, žádali jsme vás o vyjádření zájmu o konání rodičovské kavárny na téma gymnázia.

POSLEDNÍ MÍSTA na RK Matematika prof. Hejného

Milí rodiče, na začátku února pro vás otevřeme kavárnu na oblíbené téma Matematika prof. Hejného. Srdečně vás zveme ve středu 5.2.2020 od 18 hodin do Komunitního centra ZŠ Angel. Zbývá…

Předvánoční jarmark MŠ Angel

Srdečně Vás zveme na ranní kávu a snídani.

ZŠ Angel

Maluje se na fasádu.

Budeme mít novou a hodně zajímavou fasádu na naší škole.

Report Štrůdlování

Letošní ročník Štrúdlování se opravdu vydařil.

Dobročinný bazar v KC!

Ve středu 16. 10. pořádáme v Komunitním centru  (vstup zadním vjezdem k jídelně a k MŠ Angel) dobročinný bazar. Budem rádi, když se k nám přidáte.

ŠTRŮDLOVÁNÍ VE ŠKOLCE JIŽ DNES!

Milí rodiče malých školkáčků, jste srdečně zváni na tradiční "seznamovací" akci v úvodu školního roku. Začínáme v 16 hodin. Soutěžíme o nejdelší štrůdl.

Máme nového vítěze školního putovního poháru

Děkujeme všem za plné nasazení při zahradní slavnosti, byli jste skvělí!: Vy, kteří jste vše připravovali, vy, kteří jste bavili ostatní i vy, kteří jste přišli, bavili se a tleskali!

DUBNOVÁ OCHUTNÁVKA V JÍDELNĚ

Jak zvládla naše jídelna celozrnné jídlo se sójou?

Spolek Angel otevírá Jarní dobročinný bazar, velikonoční dílny pro děti a kavárnu!

Máte doma odložené věci po dětech a padají na vás odevšad, tak jako na nás? Věnujme je pro dobrou věc! Přineste jakékoliv nepotřebné oblečení, hračky, knížky či sportovní potřeby pro děti.

"Nesysli! aneb Jarní očista domácnosti"

Spolek Angel otevírá Jarní dobročinný bazar, kavárnu a velikonoční dílny pro děti!