Aktuality

Štrúdlování ve školce

V úterý 10. října se sešli rodiče i děti na zahradě školky v Hasově ulici v hojném počtu. Počasí naštěstí nezradilo, a tak si všichni mohli užít příjemné odpoledne plné štrúdlů všech druhů.

DĚTI, RODIČE, ŠKOLO!

Moc vám děkujeme za skvělou atmosféru na letošní Zahradní slavnosti. Máme doposud samé pozitivní ohlasy a tak věříme, že jste si slavnost užili stejně jako my.

Zahradní slavnost - bodování za retropředměty a dotazy z ankety

Předměty z 80. let, za které děti mohou získat až 3 body pro svoji třídu do soutěže tříd vyhlášené se Zahradní slavností, budete moci nosit v úterý od rána na recepci školy. Anketa s...

Sportovní dětský den v mateřské školce

1. června se ve školce konal již tradiční dětský den pořádaný rodiči.

Cvičenci 1986 - pravidla soutěže

Píše se rok 1986, právě jsi dostal/a od rodičů první jeansy z TUZEXu a vzal/a sis je na první školní den do právě založené školy ZŠ Angelovova, kde jsi díky nim a své rozsáhlé sbírce céček...

Vyhlašujeme soutěže k Zahradní slavnosti

Jste zvědaví, jaká bude červnová zahradní slavnost? Máme pro vás první podrobnosti!

Děti ze školky přivítaly jaro vynášením Moreny

Děti z mateřské školky oslavily první jarní den starodávnou tradicí - vynášením Moreny. Morena byla bohyní zimy a ochránkyní odpočinku během zimy, kdy lidé, země i příroda mohli načerpávat...

Druhá Rodičovská kavárna Angel

Máme za sebou druhou Rodičovskou kavárnu letošního školního roku, její motto bylo “Víceletá gymnázia ano či ne, aneb jak si vybrat kariéru”.

Rodičovská kavárna Angel

Vážení rodiče, srdečně vás zveme do další Rodičovské kavárny konané 18. ledna 2017.

Rodiče ochutnávali jídlo ve školní jídelně

Zdravíme všechny příznivce dobrého jídla v naší školní jídelně! I v letošním školním roce můžete chodit spolešně s námi na ochutnávky.

Předvánoční Jarmark v MŠ Angel

V mateřské školce se konal již tradiční předvánoční Jarmark.

První letošní Rodičovská kavárna

Dne 12. října 2016 proběhla další rodičovská kavárna, téma se pro velký úspěch opakovalo - matematika profesora Hejného!

Štrůdlování v MŠ

Srdečně vás zveme na první společnou, a zároveň tradiční, podzimní zahradní akci, která se bude letos konat ve čtvrtek 6.10.2016 od 16:00 na zahradě MŠ.

Rodičovská kavárna Angel

Vážení rodiče, již druhým rokem vás srdečně zveme do Rodičovské kavárny konané 12. října 2016 od 18hod v prostorách komunitního centra.

Ať žijí duchové - Zahradní slavnost 2016

Letošní zahradní slavnost "Ať žijí duchové" určitě nezklamala.

Den dětí v MŠ Angel

Den dětí v MŠ Angel v duchu olympijských her

Třetí rodičovská kavárna

Ve čtvrtek 26. května 2016 proběhla v pořadí již třetí Rodičovská kavárna na téma „Jak být FIT anebo co si namazat na chleba“. Jak název napovídá, tématem byl aktivní životní styl – strava,...

Pozvánka do kavárny Angel

Vážení rodiče, srdečně vás zveme do Rodičovské kavárny Angel, která se koná 26. května 2016 od 18h v prostorách komunitního centra.

  Kalendář

Čtvrtek 26.10.

Podzimní prázdniny

Pátek 27.10.

Podzimní prázdniny