Aktuality

Rodičovská kavárna na téma Vedení dětí k samostatnosti a odpovědnosti- část 1.


Milí rodiče, připravili jsme pro Vás další z řady rodičovských kaváren. Tentokrát je téma tak obsáhlé, že kavárna bude rozdělena na dvě části, které na sebe budou volně navazovat. První část bude 10.2.2022 od 20:00 on-line, přes Google meet Zájemnce prosíme o vyplnění přihlášky prostřednictvím formuláře, viz níže.  Nejpozději den před konáním Vám zašleme přihlašovací údaje.  

ZLEPŠOVÁK


Moc děkujeme všem, kteří jste se zapojili do sběru nápadů Zlepšováku. Sešlo se nám celkem 31 návrhů na vylepšení prostředí školy pro starší děti. Mrzí nás, že se vás zapojilo tak málo, ale o to větší mají vaše nápady šanci na úspěch. Některé nápady se nám vícekrát opakovaly, některé byly určeny pro mladší děti. Původně jsme plánovali, že v tomto týdnu bude probíhat hlasování o výběru nejlepších návrhů. Nyní však ještě ověřujeme s vedením školy možnosti realizace jednotlivých návrhů. Primárně diskutujeme návrhy, které jsou určeny pro všechny a ne jen pro konkrétní třídy a zároveň jsou v cenových možnostech 30tis. Kč na jeden nápad. Máme zde i několik "levnějších" nápadů, takže se nám podaří zrealizovat více než 5 návrhů.    Některé nápady jsme již po dohodě s vedením školy začali realizovat: do Atria KC jsme zakoupili venkovní stolní fotbálek jednáme o umístění automatu na kancelářské potřeby Ohledně realizace dalších vašich nápadů vás budeme informovat co nejdříve.

ZLEPŠOVÁK


Moc děkujeme všem, kteří jste se zapojili do sběru nápadů Zlepšováku. Sešlo se nám celkem 31 návrhů na vylepšení prostředí školy pro starší děti. Mrzí nás, že se vás zapojilo tak málo, ale o to větší mají vaše nápady šanci na úspěch. Některé nápady se nám vícekrát opakovaly, některé byly určeny pro mladší děti. Původně jsme plánovali, že v tomto týdnu bude probíhat hlasování o výběru nejlepších návrhů. Nyní však ještě ověřujeme s vedením školy možnosti realizace jednotlivých návrhů. Primárně diskutujeme návrhy, které jsou určeny pro všechny a ne jen pro konkrétní třídy a zároveň jsou v cenových možnostech 30tis. Kč na jeden nápad. Máme zde i několik "levnějších" nápadů, takže se nám podaří zrealizovat více než 5 návrhů.    Některé nápady jsme již po dohodě s vedením školy začali realizovat: do Atria KC jsme zakoupili venkovní stolní fotbálek jednáme o umístění automatu na kancelářské potřeby Ohledně realizace dalších vašich nápadů vás budeme informovat co nejdříve.       Navrhni svůj zlepšovák, řekni o něm všem svým kámošům a hlasujte pro něj v závěrečném hlasování!  Třeba zrovna tvůj ZLEPŠOVÁK zpříjemní pobyt ve škole!  

Podporujeme a děkujeme