Rodičovská kavárna na téma Matematika podle profesora Hejného

Milí rodiče,

vítáme Vás v novém školním roce.

Jako tradičně započneme řadu Rodičovských kaváren tématem Matematika podle prof. Hejného, 10.10.2023 od 19:00 online.

Zájemce prosíme o vyplnění přihlášky prostřednictvím on-line formuláře, viz níže.

Nejpozději den před konáním Vám zašleme přihlašovací údaje.

Rodičovská kavárna na téma Matematika podle profesora Hejného

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Přijďte se seznámit s principy matematiky pana profesora Hejného a zároveň si vyzkoušet praktickou ukázku práce s matematickým prostředím, jinými slovy, přesvědčte se, že matematika nebolí.

Matematika profesora Hejného má promyšlenou a vyzkoušenou metodiku. Zapojí tak všechny žáky aktivně do řešení matematických úloh a ponechá jim radost z objevování.

Kavárnou nás provede paní učitelka Mgr. Markéta Kovandová.

Kavárna je vhodná pro rodiče dětí 1. a 2. ročníků

Publikován: 17.9.2023