Děkujeme!

Milí rodiče, milé paní učitelky a páni učitelé, milé lektorky a lektoři, milí účinkující,

doufáme, že jste si s dětmi užili Zahradní slavnost, která byla na téma Zachraňujeme, pomáháme. Včera jsme již neměly sílu poslat poděkování, tak posíláme opožděně dnes.
  • Díky Vám můžeme předat dar pro malou Adrianku ve výši 15 022 Kč.
  • Také se hodně z Vás zapojilo do akce obnovy školní zahrady, kterou připravila paní Tereza Truhlářová s panem Kořenářem, zakoupili jste téměř všechny přichystané rostliny a přispěli tak k tomu, že na podzimní akci bude co sázet a vylepšit prostředí pro naše děti. Přispěli jste částkou 13 660 Kč.
  • Obrovský dík patří všem rodičům, babičkám a dědečkům, kteří v tom parnu po celou dobu obsluhovali naše děti na připravených stanovištích, prodávali lístky do tomboly a výrobky dětí pro Adrianku, seděli v porotě, Wendy, která pletla copánky, Andree, která (vy)prodávala zmrzku.
  • Díky paní moderátorce Jolaně, která nás celou akcí provázela.
  • Díky všem dětem, které pomohly s přípravami a zejména Kryštofovi, který nám byl nápomocen téměř po celý den a také rodičům se závěrečným úklidem.
  • Velký dík také děvčatům, které po celou dobu malovaly nejen na obličej dětí. Začaly už někdy v jednu hodinu a vydržely do samého konce.
  • Skvělé partě, která připravila Angel má talent za podpory Veroniky s Petrou.
  • Všem paním učitelkám a jejich dětem, které vyrobily nádherné věci na prodej na podporu Adrianky.
  • Paní Jitce, Aničce a Karině, že nám zajistily báječné dárky do tomboly.
  • Paní Karině, že nám zajistila od firmy Asekol super 3 stanoviště s odměnami pro děti.
  • Všem paním učitelkám, učitelům, lektorkám a lektorům a "jejich" dětem, že pro nás připravili tak úžasný program.
  • Paní učitelce Martině za zvukařskou koordinaci a paní učitelkám, které se zapojily do hodnocení Talentů.
  • Děkujeme za poskytnutí zázemí a podporu ze strany paní Bechyňové a pana školníka, kteří s námi vydrželi a pomáhali nám od začátku akce až do úplného konce úklidu.
  • Ateliéru v továrně, že nám půjčil svého hlavního fotografa Tondu Lavrenčíka, který nám celou akci zdokumentoval. Doufáme, že se s Vámi brzy budeme moci o výběr fotografií podělit ;-)
Snad jsme na nikoho nezapomněly :-), moc jste nám pomohli, bez Vás by se tato báječná akce nemohla konat. Doufáme, že si Vaše děti akci užily.

Přejeme Vám krásné léto

Kristýna, Markéta a Želka