Náslechy pro rodiče budoucích prvňáčků

Rádi bychom Vám ještě před zápisem nabídli možnost prožít dopoledne v současných prvních třídách. Náslechy proběhnou v těchto termínech:

• ve třídách s bilingvním programem – v týdnu od 19.2. do 23.2. 2024 a v týdnu od 4.3. do 8.3. 2024 (na konkrétní termín budete pozváni na základě zaslané přihlášky)
  • ve třídách s rozšířenou výukou anglického jazyka vyučované podle metodiky programu Začít spolu – v týdnu od 4.3. do 8.3.2024 (na konkrétní termín budete pozváni na základě zaslané přihlášky)
  • v přípravné třídě – v týdnu od 4.3. do 8.3.2024 (na konkrétní termín budete pozváni na základě zaslané přihlášky)

Na náslechy se přihlaste nejpozději do 14. ledna 2024 prostřednictvím elektronického dotazníku zdePozvánku na konkrétní datum obdržíte do konce ledna 2024.

Organizační informace

- náslech je určen pouze rodičům, nevoďte prosím do výuky děti

- prosíme o účast po celou dobu výuky (cca 8.30 – 10.00), odchody mimo tuto dobu narušují práci žáků

- nezasílejte prosím nyní přihlášky k zápisu, budou aktualizovány a zveřejněny společně s dalšími informacemi v lednu 2024