Březen v družině 1.A

V naší družině se pořád něco děje. Hodně si hrajeme, nebo jsme třeba v průběhu tohoto měsíce vyráběli ptačí budky, povídali si o ptácích, hledali zajímavosti...

Také jsme na MDŽ pro maminky vyráběli přáníčka se srdíčky s tajenkou. Pro maminku nebo pro sebe jsme si udělali náramky.

Děti si vyrobily zápichy do květináčů ve tvaru zajíce, zasadili jsme řeřichu a osení. A za krásným jarním sluncem vyrazil i náš cyklista.

Moc nás to v družině baví a už se těšíme, co budeme vyrábět dál. Fotky najdete zde.

Publikován: 11.3.2024

Vytvořil(a): Jana Prášilová