Sportovní odpoledne na Mladence - září

Ve čtvrtek 22. září se na školním hřišti budovy Mladenovova konala celodružinová akce -  sportovní odpoledne. Společně jsme absolvovali různé disciplíny jako skákání přes švihadlo, slalom na chůdách mezi kuželkami, přeskakování švédské bedny, hod šiškou na cíl, přelézání prolézaček, chůze s míčkem na lžíci a jiné atrakce. Děti byly nadšené, společně se svými asistentkami si užily krásné slunečné odpoledne. Fotky najdete zde.

Publikován: 23.9.2022

Naposled upraven: 26.9.2022