Pohádkové dovádění na Mladence

Aktivity v družině

Pohádkové dovádění na Mladence

Ve čtvrtek 8.6. jsme si na zahradě Mladenky užili příjemné odpoledne s pohádkami. Děti se proměnily v holoubky a Popelce pomohly přebrat hrách od čočky, na jiném stanovišti se z nich stali mravenci, kteří lovili z rybníku Zlatovlásce perly z roztrženého náhrdelníku. Jinde se přeměnily ve Sněhurčiny trpaslíky, na dalším místě jako slepičky zachraňovaly lakomého kohoutka vodou ze studánky. Děti také pomohly vytáhnout řepu, pomocí  chůd se z nich stal Dlouhý s mílovými kroky a Pyšné princezně zavázaly střevíček. Díky malým umělcům se na velké papírové roli setkaly víly s draky, princi i dalšími pohádkovými postavami. Podívejte se na fotky.

Publikován: 9.6.2023

Vytvořil(a): Jana Prášilová