Den ve třídě Začít spolu

Akce centra ZaS pro pedagogy i rodičovskou veřejnost v úterý 16. května od 8:00

Den ve třídě Začít spolu

Vážení kolegové, vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na akci Den ve třídě Začít spolu.

Nabízíme příležitost seznámit se s programem Začít spolu přímo ve 2. třídě základní školy, která má s realizací tohoto programu zkušenosti. Budete mít možnost strávit celé dopoledne pozorováním způsobu práce vyučujících a žáků v ranním kruhu, při společné práci, centrech aktivit a hodnotícím kruhu. Po skončení pozorování ve třídě proběhne její reflexe a diskuze nad vybranými tématy. Po celou dobu návštěvy Vám bude k dispozici metodička Step by Step ČR.

Pozvánku s odkazem na přihlášku naleznete zde:

Přihlašte se, prosím, ideálně do 12. května. Počet míst je omezen.

Těšíme se na viděnou.
Jana Šenkyříková