Stávka 27.11.2023

Vážení rodiče,

v pondělí 27. 11. 2023 se připojí naše škola do stávky.

Základní škola, mateřská škola, školní družina,školní jídelna a komunitní centrum budou uzavřeny (jedná se o tyto kurzy: Sportovní hry, Parcour, Vyráběj a bav se, Atletika, Příprava na gymnázia pro 7.a 9.tř. - lektoři Vás budou informovat, lekce budou nahrazeny).

Ke stávce se připojila většina zaměstnanců školy ze všech úseků, škola tedy není schopna z organizačních důvodů zajistit provoz v uvedený den.

Děkujeme za pochopení.

PaedDr. Iva Cichoňová, ředitelka školy

 

Дорогі батьки,


Понеділок 27.11.2023 наша школа приєднується до страйку.
 
Початкова школа, дитячий садочок, шкільна група, шкільна їданьня будуть закриті.
 
До страйку приєднюється більшість працівників школи із усіх посад, тому школа з організаційних причин не взмозі забезпечити роботу у цей день.
 
Дякуємо за ваше розуміння.

 

Publikován: 22.11.2023

Vytvořil(a): Iva Cichoňová

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies