ŘEDITELSKÉ VOLNO 29.9.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 29.9.

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje  ředitelka školy na pátek 29.9. 2023 ŘEDITELSKÉ VOLNO. 

                                                                     

Provoz školní družiny bude zajištěn pro předem přihlášené žáky od 7,00 do 16,00 hod. v MŠ Hasova. Školní jídelna nevaří.

Termín odevzdání přihlášek je do 21.9.2023, po tomto termínu již dítě nebude přijato. Děkujeme za pochopení.

Publikován: 19.9.2023

Vytvořil(a): Jana Prášilová

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies