Mcdonald´s Cup - skvělé výsledky ve fotbale

Mcdonald´s Cup - skvělé výsledky ve fotbale
Naše škola se umístila na krásném 4. místě finále Prahy z celkového počtu 130 základních škol v kategorii 1.-3.třídy. Před námi zůstaly už jen sportovní školy. V kategorii 4.-5. tříd jsme se umístili na skvělém 3. místě, z celkového počtu 150 přihlášených. Jde tak o historicky nejlepší umístění. 
 
Zároveň jsme jediná škola v Praze, která se probojovala do finále Prahy v kategorii mladších i starších žáků. Pro naší školu je to veliký úspěch.
 
Poděkování patří žákům i kolegům (Jakub Hájek, Tomáš Čížek, Josef Vůjta)
 
 
Přiložené soubory:

Publikován: 21.5.2023

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies