Doplňovací vřazovací řízení - budoucí 6. a 8. bilingvní třída

Doplňovací vřazovací řízení - budoucí 6. a 8. bilingvní třída

Žáci budou zařazeni do bilingvních tříd na základě výsledků vřazovacího řízení. Pro budoucí 6. ročník bude vřazovací řízení z testu z AJ (úroveň testu Flyers). Budoucí osmáci budou psát test z AJ na úrovni Key for Schools. Vřazovací řízení proběhne ve středu 12.6. 2024 v čase 8,30 – 9,30 hod. na hlavní budově Angelovova. Zájemci o zařazení do bilingvních tříd se mohou přihlásit do 10. června  – vyplněnou přihlášku pošlete mailem na horcickova@zsangel.cz. V případě dotazů prosím kontaktujte Mgr. Marii Horčičkovou. 

Přiložené soubory:

Publikován: 24.5.2024

Vytvořil(a): Marie Horčičková

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies