KC - aktuální informace

Aktuálně: sledujte prosím web KC, již se lze na některé kroužky přihlašovat

KC - aktuální informace

Milí uchazeči kroužků,

přejeme Vám krásné letní srpnové dny a jen v krátkosti Vás chci informovat o přípravě kurzů, které by měly fungovat od října 2022. POZOR :) Některé sportovní kroužky začínají většinou probíhat již v měsíci září, protože je možné chodit cvičit na venkovní hřiště a externí lektoři si vše zařizují samostatně bez koordinace KC.

Externí lektoři těchto sportovních kurzů dávají informace na web školy či jejich kontakty již máte a můžete se s nimi domluvit. Kurzy si organizují samostatně s rodiči a dětmi. (přihlašování na kurzy, platby, vyzvedávání žáků a předávání žáků po kurzech). Kontakty na lektory jsou na webu školy či se tam objeví na začátku září.

Přihlašování na ostatní kurzy, (které budou začínat v říjnu 2022) začne  startovat během měsíce září 2022. Postupně budeme na www.zsangel.cz/komunitní centrum/kurzy +online zápis přidávat kurzy a k nim vždy napíšeme, jak se lze na kurz přihlásit. Aktuálně se bude možné již přihlašovat na externí kurz šachů a školní kroužek KERAMIKY od 1. zaří. Info bude na webu KC.
U externích kurzů se přihlašujete přímo agentuře či externímu lektorovi, u školního kurzu se přihlašujete přímo na webu KC u daného vypsaného kroužku či školnímu lektorovi kurzu. Na webu KC bude u vypsaných kroužků vše vysvětleno.

Velmi děkujeme za Váš zájem, za spolupráci a trpělivost. Kurzy vkládáme vždy postupně na WEB KC. Vždy záleží, kdy budeme vědět časy lektorů, tělocvičen či volných učeben.

Mějte hezké a pohodové dny a těšíme se na Vás:).
Vaše KC

Publikován: 29.8.2022