Důležité sdělení KC

Milí uchazeči kroužků,

moc si vážíme toho, že jste navštěvovali kroužky KC a doufáme, že Vás obohatily a rozveselily.

Nyní postupně kroužky končí, lektoři postupně informují rodiče o jejich ukončování.

Velmi Vás prosíme, dávejte do družiny lístečky, že zde budou děti zůstávat, aby nebyly převáděné do KC. Více informací se dozvíte ve družinách svých dětí. Moc děkujeme.

Pokud potřebujete vědět nějaké informace, obracejte se, prosím, na lektory jednotlivých kroužků nebo na komunitní centrum.

Přejeme pohodové a radostné dny. Vaše KC

Aktuálně konec kurzů k 31.5.2023:

úterý: FLÉTNA

středa: ROBOTIKA, FLÉTNA, IT kroužek  -  poslední lekce s Pepínem proběhla dnes 31.5., ŠACHY - dne 31.5. také poslední lekce

čtvrtek: KYTARA

Publikován: 31.5.2023