Věda nás baví - kurz je otevřen
Začátek kurzu 3.1., konec 14.5.2024

• Cena: 1790 14 lekcí
  • Určeno pro: ZŠ (1. - 5. třída)
  • Místo konání: Angelovova
  • Platba hrazena: Lektorovi
    (agentuře Věda nás baví)
  • Lektoři: externí lektoři agentury

Konec kurzu 2. pololetí bude upřesněn externí agenturou - proběhne náhrada lekcí.

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s jevy kolem nás (např. statická elektřina, lidské tělo, atmosféra, hvězdy, vítr, daktyloskopie, roztoky, gravitace...). Děti provádějí zajímavé experimentykteré nejsou nebezpečné ani složité a dozví se, jak věci a jevy fungují.

Každé pololetí připravujeme nové pásmo plné nových či vylepšených pokusů z nejrůznějších oblastí.

Kdy? Út 15:30 - 16:30

1 lekce - 60 minut

Vyzvedávání žáků po kroužku probíhá před budovou komunitního centra.

přihláška zde: https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti-prihlasit?ID=4920&ID_roku=12&ID_semestru=1

Koordinátorka pro Prahu - kurz je externí, platba, informace o kurzu u agentury

Jana Hamrníková
info@vedanasbavi.cz

Specifické podmínky:

Pozor!
tento kroužek je externí - vede jej agentura, resp. externí lektor. KC je pouze zprostředkovatelem přihlášek. Veškerá další komunikace bude vedena výhradně mezi lektorem a zákonným zástupcem. Oznámení případných změn – rušení hodiny, změna času, platba kurzu apod. jsou v kompetenci a v povinnostech pořadatele kurzu.

Info družina:
z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude odcházet z družiny Angelovova, Mladenovova a Rakovského na kroužek Komunitního centra dodat na 2. pololetí roku 2024 lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsáno jméno lektorky/la kurzu (domluvit se s agenturou), která bude vyzvedávat žáky ve školní družině, jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny  ( 10 minut před začátkem kroužku ). Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 2. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno na kurz s lektorem či pedagogickým pracovníkem školy, přestože je na kroužek přihlášeno. V případě, že kroužek nebude, rodiče musí napsat lísteček do družiny, že žák/žákyně zůstává ve školní družině. O zrušení kroužku informuje lektor/ka kurzu.

Děti z  budovy Mladenovova a Rakovského: převádí pedag.dozor, pokud organizace ŠD to umožní. V jiném případě je potřeba si převod domluvit s lektorem kurzu. Z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude převáděno z družiny  Mladenovova na kroužek Komunitního centra dodat na 2. pololetí roku 2024  lísteček do družiny o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsané jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny do KC a jméno vyzvedávajícího  - pedag. dozor či jména vyzvedávajících lektorů kurzu. Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 2. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno na kurz s lektorkou kurzu, přestože je na kroužek přihlášeno.

Po skončení kroužku lektor/ka kurzu rozdává samostatně děti vyzvedávajícím osobám či děti zůstávají do 17.00 v KC, kde čekají na vyzvedávající osobu.