Vyráběj a bav se s Barčou Královou

• Místo konání: Angelovova
  • Platba hrazena: Lektorovi
  • Lektoři: externí lektoři

ZŠ kroužek  je určen pro chlapce i dívky ve věku 6 – 12 let.

LEKCI JE MOŽNÉ SI NEJPRVE VYZKOUŠET A POTÉ SE ROZHODNOUT O DOCHÁZCE

2. pololetí startuje od 8.1.2024

PONDĚLÍ 15:15 – 16:16

KURZY NABÍRAJÍ NOVÉ ČLENY

Kroužek na ZŠ je určen pro děti chlapci i dívky ve věku 6 – 15 let.

Máte doma malého šikulu nebo šikulku? Miluje tvoření všeho druhu? Stříhání, lepení, práci s papírem, tvorbu z přírodnin, práci s látkou, vlnou, dřevem a podobně? Pak je toto právě pro vás.

V mém tvořivém kroužku VYRÁBĚJ A BAV SE budu s dětmi vytvářet překvapivé dekorace pro váš domov nebo dětský pokojíček. Děti se naučí pracovat různými technikami, budou rozvíjet vlastní kreativitu a v neposlední řadě budou zažívat zábavu s kamarády.

Tvoření podporuje kreativní myšlení dětí, rozvíjí dětskou tvořivost, motoriku, jemné dovednosti a estetické cítění. Děti budou pracovat podle psaných i video návodů a díky tomu budou rozvíjet kritické myšlení.

V ceně kroužku je zahrnut základní materiál, který budeme používat. Někdy Vás požádám o pomoc a dětem dám za úkol přinést přírodniny, krabičky či kelímky od jogurtů.

Těším se na všechny, kteří mají elán do vyrábění.

Lektorka Mgr. Barbora Králová

veškeré info zde