Street Dance pro začátečníky ZŠ ANGEL

• Platba hrazena: Lektorovi
  • Lektoři: externí lektorka ANDY

Street Dance pro začátečníky ZŠ ANGEL - 2. pololetí začíná 10.1.2024

Máte rádi tanec? Chcete poznat nové kamarády, skvělé lektory a trávit volný čas smysluplně? Přidejte se k nám!

Kurz je vhodný pro seznámení se street dance. Děti se naučí základy a rozhodnout se, zda se chtějí tanci věnovat více.
Na hodinách se hrají i pohybové hry s hudbou.
Účast na vystoupeních.

Cena?   2 300Kč / 15 lekcí
Kdy?    středa 15.00 – 16.00 hodin

Převod na kroužek z družiny ZŠ Angel zajištěn.

Více info na: www.infun.cz

FB: Infun
IG: @infun_crew

Specifické podmínky:

Pozor!
tento kroužek je externí - vede jej agentura, resp. externí lektor. KC je pouze zprostředkovatelem přihlášek. Veškerá další komunikace bude vedena výhradně mezi lektorem a zákonným zástupcem. Oznámení případných změn – rušení hodiny, změna času, platba kurzu apod. jsou v kompetenci a v povinnostech pořadatele kurzu.

Info družina:
z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude odcházet z družiny Angelovova, Mladenovova a Rakovského na kroužek Komunitního centra dodat na 2. pololetí roku 2024 lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsáno jméno lektorky/la kurzu (domluvit se s agenturou), která bude vyzvedávat žáky ve školní družině, jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny  ( 10 minut před začátkem kroužku ). Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 2. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno na kurz s lektorem či pedagogickým pracovníkem školy, přestože je na kroužek přihlášeno. V případě, že kroužek nebude, rodiče musí napsat lísteček do družiny, že žák/žákyně zůstává ve školní družině. O zrušení kroužku informuje lektor/ka kurzu.

Děti z  budovy Mladenovova a Rakovského: převádí pedag.dozor, pokud organizace ŠD to umožní. V jiném případě je potřeba si převod domluvit s lektorem kurzu. Z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude převáděno z družiny  Mladenovova na kroužek Komunitního centra dodat na 2. pololetí roku 2024  lísteček do družiny o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsané jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny do KC a jméno vyzvedávajícího  - pedag. dozor či jména vyzvedávajících lektorů kurzu. Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 2. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno na kurz s lektorkou kurzu, přestože je na kroužek přihlášeno.

Po skončení kroužku lektor/ka kurzu rozdává samostatně děti vyzvedávajícím osobám či děti zůstávají do 17.00 v KC, kde čekají na vyzvedávající osobu.