HRA NA KYTARU pro děti

• Platba hrazena: Lektorovi
  • Lektoři: externí lektorka

Hra na kytaru

Kroužek je zaměřen na získávání a rozvoj základních hudebních znalostí a
dovedností, které jsou potřeba k doprovodné hře na kytaru. Děti se
během kurzu seznámí s kytarou, naučí se o ni starat, zvládnou jí s pomocí
ladičky naladit, zkoordinují pravou a levou ruku, seznámí se s notovými
zápisy písní i akordovými značkami a osvojí si základní durové i mollové
akordy společně s různými způsoby doprovodů. Výuka probíhá zábavnou
formou, aby hlavně děti hra na kytaru bavila, doma rády cvičily a naučily
se doprovodit vlastní zpěv oblíbených lidových, folkových, trampských, ale
i populárních písní. Lekce probíhají ve skupinkách maximálně po 8
dětech.

Den a čas kroužku:

čtvrtek: 14:50 – 15:50,  začátek kurzu na 2. pololetí 11.1.2024, předpokládaný konec kurzu 6.6.2024

Cena: 1950,- Kč/ 15 lekcí
S sebou: vlastní nástroj, ostatní materiály budou děti dostávat na
hodinách

informace a přihlašování: externí lektorce Petře Šebkové: petrasebkova@centrum.cz

Specifické podmínky:

Pozor!
tento kroužek je externí - vede jej agentura, resp. externí lektor. KC je pouze zprostředkovatelem přihlášek. Veškerá další komunikace bude vedena výhradně mezi lektorem a zákonným zástupcem. Oznámení případných změn – rušení hodiny, změna času, platba kurzu apod. jsou v kompetenci a v povinnostech pořadatele kurzu.

Info družina:
z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude odcházet z družiny Angelovova, Mladenovova a Rakovského na kroužek komunitního centra dodat na 2. pololetí roku 2024  lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsáno jméno lektorky (domluvit se s agenturou), která bude vyzvedávat žáky ve školní družině, jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny  ( 10 minut před začátkem kroužku ). Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 1. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno na kurz s lektorkou kurzu, přestože je na kroužek přihlášeno. V případě, že kroužek nebude, je potřeba, aby rodiče napsali lísteček do družiny, že bude dítě ve družině zůstávat. O zrušení kurzu informuje lektorka kurzu rodiče.
Po skončení kroužku lektorka kurzu rozdává samostatně děti vyzvedávajícím osobám či děti zůstávají do 17.00 v KC.

Děti z  budovy Mladenovova a Rakovského: převádí pedag.dozor, pokud organizace ŠD to umožní. V jiném případě je potřeba si převod domluvit s lektorkou kurzu. Z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude převáděno z družiny  Mladenovova na kroužek Komunitního centra dodat na 2. pololetí roku 2024  lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsané jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny do KC a jméno vyzvedávajícího  - pedag. dozor. Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 1. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno na kurz s lektorkou kurzu, přestože je na kroužek přihlášeno.

Děkujeme za spolupráci , Vaše KC