Gymnastika pro dívky - volná místa na 2. pololetí
Začátek kurzu 9.1., konec 21.5.2024

• Cena: u agentury platba u externí lektorky Moniky Hantákové
  • Určeno pro: ZŠ (dívky 1.- 5. třída)
  • Místo konání: Angelovova
  • Platba hrazena: Lektorovi
    (lektor kurzu dodá veškeré info k platbě kurzu)
  • Lektoři: Monika Hantáková

Možnost přihlašování na kroužek na 2. pololetí - těšíme se na Vás:)

Gymnastika pro dívky v úterý od 15.00 - 16.30 hodin.
moderní i sportovní, koordinační a kondiční průprava, cvičení na
nářadí a s náčiním (švihadla, obruče, míče), posilování a protahování, akrobacie, nácvik nových prvků, sestav, zábavné hry na závěr hodiny.

KDE? tělocvična ZŠ ANGEL
KDY? každé úterý od 15 – 16:30 hodin

Informace a přihlašování:

Trenér: Monika Hantáková, m.hantakova@post.cz tel: 608 08 13 13
Kateřina Minksová

- sraz ve 14:50 hod venku před vchodem do školy nebo uvnitř v aule
- děti vyzvedávejte prosím od 16:30 venku před pravým vchodem od tělocvičny!!!
Cvičíme v legínách, triku, dresu, ponožky x cvičky, dívky učesané (sponky, gumičky),
PITÍ!!!, švihadlo bez dřívek nebo 150,- Kč (hromadně zajistím)
Cena2.700,- Kč (15 lekcí)
Děkuji a těšíme se na všechna děvčata.
Monika Hantáková

KURZ je EXTERNÍ - lektorka dodá veškeré informace o platbě a kurzu.

Vede profesionální trenérka  Monika Hantáková.:  608 081 313, m.hantakova@post.cz

Specifické podmínky:

Pozor!
tento kroužek je externí - vede jej agentura, resp. externí lektor. KC je zprostředkovatelem přihlášek. Veškerá další komunikace bude vedena výhradně mezi lektorkou a zákonným zástupcem. Oznámení případných změn – rušení hodiny, změna času, platba kurzu apod. jsou v kompetenci a v povinnostech pořadatele kurzu.

Info družina:

Vážení rodiče,

z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude odcházet z družiny Angelovova, Rakovského na kroužek Komunitního centra dodat na 1. pololetí roku 2023/2024 lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsano jméno externího lektora kurzu ( jména lektorů, převádějících - domluvit se s paní Hatákovou) , kteří budou žáky z družiny vyzvedávat, jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny do KC ( 10 minut před začátkem kroužku ). Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 1. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude předáno lektorovi kurzu, přestože je na kroužek přihlášeno.

V případě, že kroužek nebude, žák zůstává ve školní družině, protože pro něho převádějící osoba nepřijde do školní družiny.

Vyzvedávání dětí po kroužku :
Po skončení kurzu lektor předává děti před pravým venkovním vchodem od hlavního vchodu budovy (vchod k TV) do 16:30 hod. Domluvit individuálně s lektorkou kurzu.

Děti z  budovy Mladenovova: z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude odcházet z družiny  Mladenovova na kroužek Komunitního centra dodat na 2. pololetí roku 2024  lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Napište do něho, že dítě bude vyzvedávat lektorka kurzu( jména všech lektorů, domluvit se s paní Hatákovou, pedagogický lektor školy v tuto dobu nepřevádí) Na lístečku do družiny musí být napsané jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodinu odchodu ze školní družiny Mladenovova s lektorem, který převádí do KC , jméno vyzvedávajícího lektora. Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 2. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno s lektorem na kurz, přestože je na kroužek přihlášeno. V případě, že kroužek nebude, žák zůstává ve školní družině Mladenovova, protože pro něho lektor nepřijde do školní družiny.

Vyzvedávání dětí po kroužku :
Po skončení kurzu lektorka předává děti před pravým venkovním vchodem od hlavního vchodu budovy (vchod k TV) do 16:30 hod.

Děti z  budovy Rakovského: z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude odcházet z družiny  Rakovského na kroužek Komunitního centra dodat na 1. pololetí roku 2023/2024  lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce. Na lístečku musí být napsané jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název, hodina odchodu ze školní družiny na kroužek a jméno vyzvedávající osoby (lektor kurzu, domluvit se s ním na jménech vyzvedávajících osob) . Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 1. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno s lektorem na kurz, přestože je na kroužek přihlášeno. Vyzvedávání na kurz domluvit s lektorkou kurzu. V případě, že kroužek nebude, žák zůstává ve školní družině , protože pro něho lektor nepřijde do školní družiny.

Vyzvedávání dětí po kroužku :
Po skončení kurzu lektor/ka předává děti před pravým vekovním vchodem od hlavního vchodu budovy (vchod k TV) do 16:30 hod.

Ať se Vám kroužek líbí. Vaše KC