ŽP - Dýňová soutěž

ŽP - Dýňová soutěž

ŽP děkuje všem účastníkům soutěže, kteří se zapojili do DÝŇOVÉ SOUTĚŽE. Tentokrát se zapojilo do akce více tříd než v minulém roce. Děkujeme!

Dýně byly různorodé, velmi oceňujeme skupinovou práci ve třídě, kreativitu, originální zpracování. Každá třída byla něčím vyjímečná, proto každá třída dostane diplom za určitý druh originality a technické zpracování.  

Dýně ozdobily prostor v prostorách komunitního centra a vytvořily krásnou atmosféru pro nás všechny. 

Děkujeme, Váš ŽP

Publikován: 14.11.2023

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies