Rodičovská kavárna na téma (Ne)bezpečí na síti aneb Pomozme dětem s digitálním světem

Milí rodiče, 

zveme Vás na rodičovskou kavárnu na aktuální téma (Ne)bezpečí na síti aneb Pomozme dětem s digitálním světem, která se uskuteční v pondělí 20. 11. od 19:00 on-line.

Kavárnu povede lektorka ze společnosti Jules a Jim. Za organizaci kavárny děkujeme rodičům ze 4.C, kteří ji pro nás zajistili zdarma. 

Zájemce prosíme o vyplnění přihlášky prostřednictvím on-line formuláře, viz níže. 

Nejpozději den před konáním Vám zašleme přihlašovací údaje.

(Ne)bezpečí na síti (aneb Pomozme dětem s digitálním světem)

Internet je dnes nutnou součástí našeho každodenního života. Abychom mohli pracovat, studovat či udržovat kontakt s blízkými, potřebujeme být neustále online. Rodiče pak mohou mít pochopitelný strach, aby se jejich děti v labyrintu internetu a sociálních sítí neztratily. Na webináři se rodiče seznámí s pohledem zkušených lektorujích, kteří nabídnou možnosti, jak s dětmi o online prostředí mluvit. Společně budeme nacházet příležitosti, které online svět nabízí, a správnou cestu, jak se vyhnout potenciálním rizikům. Internet se tak stane užitečným pomocníkem, a ne hrozbou.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Publikován: 20.11.2023

Vytvořil(a): Kristýna Hrůzová

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies