Respekt a demokratické hodnoty ve třídách s PhDr. Alenou Petriščovou

Akce pro pedagogy/žky ve středu 22. března 2023 od 16:00 do 18:00.  

Respekt a demokratické hodnoty  ve třídách s  PhDr. Alenou Petriščovou

Akce je určena všem pedagogům, kteří mají zájem o tematiku respektu a demokratických hodnot ve svých třídách a rádi by získali více informací k této problematice. Popř. vyzkoušeli aktivity vhodné k podpoře respektujícího chování mezi dětmi.

Účastníci/ce budou mít příležitost poslechnout si, proč je takové chování ve třídách vhodné podporovat, jak popisuje schopnost respektovat vývojová psychologie nebo jakým konkrétním přístupem mohou učitelé/ky ve svých třídách napomáhat k učení žáků respektujícímu chování. 

Těšíme se na Vás!

Za tým ZaS centra

Kateřina Vodičková

Bližší info a přihlášku na akci naleznete zde:

https://docs.google.com/document/d/1G3whMqNlBAOd9-e__-scC-5-hf9cT9DLx5j0UiUXaN4/edit

 

Publikován: 7.3.2023

Vytvořil(a): Kateřina Vodičková

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies