Důležité sdělení KC - pokyny ŠKOLNÍ DRUŽINA

2. pololetí - převody na kroužky

Důležité sdělení KC - pokyny ŠKOLNÍ DRUŽINA

Milí rodiče, 

z důvodu převodu na kroužky KC, moc prosíme, dejte do družiny písemně vědět, jaký kroužek Vaše dítě má (název kurzu + datum a čas kurzu), a kdo ho může převádět na 2. pololetí. I když dítě pokračuje ve stávajícím kroužku z prvního pololetí, musí mít informaci pro vychovatelky i na druhé pololetí. 

Tyto pokyny jsou dané školní družinou, která je jiným subjektem. V případě nejasností se obracejte  na své vychovatelky ŠD.

Děkujeme moc za spolupráci. 

Vaše KC

Publikován: 12.2.2024

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies