Akce školního parlamentu

tyto podzimní akce navrhl a schválil ŽP

Akce školního parlamentu
Představujeme vám akce školního parlamentu na říjen-listopad 2023. 
Budeme rádi za každou zapojenou třídu.
 
Originální dýně - soutěž tříd o ozdobenou dýni. Do soutěže přijímáme jednu dýni za třídu v jakémkoli zpracování (dlabanou, kreslenou, modelovanou....) Dýně noste v týdnu od 30.10-3.11. ke KC. Nezapomeňte je opatřit cedulkou vaší třídy.
 
 Halloweenský den: 31.10.  mohou žáci dorazit ve strašidelném převleku do školy.
 
 Moc se těšíme na tyto akce, Váš ŽP

Publikován: 13.10.2023

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies