Možnost zajímavého kroužku na Zeleném Pruhu

V loňském roce byl otevřen kurz Podvodního hokeje určený pro děti ve věku 8 - 15 let. Kroužek probíhá v bazénu na Zeleném Pruhu na Praze 4. Náplní kroužku je zdokonalování plaveckých dovedností, plavání s ploutvemi, plavání na nádech s potápěčskou maskou a šnorchlem, trénink specifických podvodně - hokejových dovedností a samozřejmě samotná hra. Sport všestranně rozvíjí hrubou motoriku dětí, učí je kooperovat v rámci týmu a posiluje jejich soutěžního ducha v rámci hry fair play.
Tréninky probíhají každé pondělí v čase 15:00 - 16:00., kroužek vede  osobně lektorka Kateřina Hnilicová za asistence dalších dvou spolutrenérek.

Pokud vás kroužek zaujal, konatktujte lektorku Kateřinu Hnilicovou.

Děkujeme za Váš čas,

S přátelským pozdravem,