Provoz školní družiny od 3.10.

ŠD ranní a ŠD odpolední na hlavní budově

Provoz školní družiny od 3.10.

Vážení rodiče,

od úterý 3.10.2023 se provoz ranní a odpolední školní družiny na budově Angelovova vrací do svých původních prostor- přístup vpravo od hlavního vchodu brankou označenou Školní družina.

Ranní ŠD v provozu od 6,30 hodin. Příchod dětí je možný do 7,40. V pozdějších hodinách nebude již dítě do ranní ŠD přijato z důvodu organizace převádění dětí na budovy Rakovského a Mladenovova. Žák musí být zákonným zástupcem osobně předán do ranní ŠD službu konající vychovatelce!

Od 14,00 do 15,00 se nevyzvedává, čas je určen společným činnostem, přechodům a převodům na kroužky.

Děkujeme za pochopení.

Jana Prášilová, vedoucí ŠD