Jak na učení venku

Akce pro pedagogy/žky se zájemem o tipy na učení venku ve středu 7. června od 16:00

Jak na učení venku

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

zveme Vás na setkání, během něhož se budeme věnovat smysluplnému učení venku. Aby nešlo jen o to, že si s žáky vezmeme ven pracovní sešity. Zajímá nás, jak se dá využít krajiny k učení témat z matematiky, přírodovědy nebo výtvarky.

O své zkušenosti se s námi podělí paní učitelka Petra Šubrtová ze ZŠ Petřiny - sever.

Máte-li vlastní zkušenosti a osvědčené materiály, přineste je, prosím, s sebou. Víc hlav, víc ví. Děkujeme.

Více informací a odkaz na přihlášení naleznete na tomto odkazu:

Jak na učení venku - Dokumenty Google

Těšíme se na viděnou.