Malý samuraj - možnost přihlášení  na 2. pololetí

Malý samuraj - středa  15:20 - 16:20 hodin
kde: ZŠ Angel podle počasí buď na pozemku školy nebo v zázemí školy.

Náplň kurzu: pohybové hry a cvičení a techniky bojového umění Takenouchi Ryu. Náplní kroužku je všestranný rozvoj pohybu, rozvoj kladného vztahu k sobě a ke svému tělu, rozvoj týmového ducha, hry, práce s pomůckami, setkání s japonskou kulturou. Bojové umění je pojaté jako ochutnávka neobvyklého druhu sportu. Povedou zkušení lektoři pražské školy bojového umění Mushin dojo Praha.
Kroužek je určen pro děti 1. stupně ZŠ.

Organizace: od 17.1.24 do 12.6.24, 20 lekcí, 1 lekce zdarma, cena: 2600Kč.

Kontakt na přihlášení, informace o kurzu, platby: Dana Firchová, dana.firchova@ekodomov.cz, 731 344 358

Specifické podmínky:

Pozor!
tento kroužek je externí - vede jej agentura, resp. externí lektor. KC je pouze zprostředkovatelem přihlášek. Veškerá další komunikace bude vedena výhradně mezi lektorem a zákonným zástupcem. Oznámení případných změn – rušení hodiny, změna času, platba kurzu apod. jsou v kompetenci a v povinnostech pořadatele kurzu.

Publikován: 9.1.2024

Vytvořil(a): Veronika Hanušová