INFORMACE Z JÍDELNY - MOŽNOST BEZLEPKOVÉ STRAVY

INFORMACE Z FIRMY,KTERÁ ZAJISTÍ DOVOZ DIETNÍ STRAVY PRO VAŠE DĚTI  DO NAŠÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Vážení rodiče,

dovolte mi tímto způsobem seznámit Vás s možností dietního stravování. Na základě požadavků z Vaší strany jsem oslovila firmu, která je schopna dietní stravu pro Vaše děti zajistit.Níže zasílám citaci dopisu vedoucí stravování zmíněné firmy.

 

 

Informace o bezlepkové stravě od vedoucí stravování Almed servis

 

"Bezlepková jídla nabízíme dospělou porci nebo dětskou poloviční porci. Dospělá porce stojí Kč 88,55 včetně DPH dětská porce stojí Kč 46,20.

Standardně zákazníkům otevíráme jídelní lístek na celý týden, ale jídla zavážíme pouze 1x týdně, většinou s dovozem do škol nebo školek, kde jídla přebírají zaměstnanci kuchyně a jídla uchovávají v lednici. Tam vydrží při teplotě 5 stupňů Celsia až 10 dní.

V nabídce máme pondělí až čtvrtek 1x bezlepkovou dospělou porci a 1x dětskou bezlepkovou porci, v pátek máme na výběr 3x dospělou porci a 1x dětskou porci

Rodiče někdy dětem objednají i dospělou porci a můžou ji využit dvakrát. Jídla si objednávají rodiče sami, jim poté vystavíme fakturu, kterou můžou platit převodem z účtu na účet, dokonce některé zdravotní pojišťovny přispívají až Kč 6000,- za rok na tuto stravu.

 

Pokud budete mít další otázky, napište. "

 

Adriana Rožková

tel. číslo 778 527 877

vedoucí stravovacího provozu

1457947885828_PastedImage

 

 

 

V případě zájmu o toto stravování prosím kontaktujte aké mne,abychom zajistili uchování a podávání stravy u nás ve školní jídelně.

Děkuji Vám předem zapochopení a  spolupráci.

Jana Korytářová 

vedoucí školní jídelny ANGEL

Publikován: 21.9.2019

Vytvořil(a): Jana Korytářová

  Kalendář