Běžecký pohár

Běžecký pohár, na který si každá třída nanominovala dva chlapce a dvě dívky, se za fandění tříd uskutečnil letos poprvé a to pod záštitou Tomáše a Pavlíny Slavatových. Každá třída ve všech ročnících si tak mohla poměřit své síly a bojovat o ceny jak pro sebe, tak i pro svou třídu. Běžci součtem svých umístění mohli pro každého spolužáka ze své třídy totiž vyhrát mimoně a monopoly. Některé ročníky dorazily v plné síle, takže o nervy bylo postaráno. Prvním třem dívkám a chlapcům byly rozdány vedle zmíněných cen ještě zdravé lahve, medaile a diplomy. Děkujeme všem zúčastněným třídám.

Přiložené soubory:

Publikován: 25.6.2019

Vytvořil(a): Vladimír Bílek

  Kalendář

Pondělí 22.7.

Hlavní prázdniny

Úterý 23.7.

Hlavní prázdniny

Středa 24.7.

Hlavní prázdniny

Čtvrtek 25.7.

Hlavní prázdniny

Pátek 26.7.

Hlavní prázdniny

Sobota 27.7.

Hlavní prázdniny

Neděle 28.7.

Hlavní prázdniny