2. STUPEŇ A MŠ INFORMACE O STRAVOVÁNÍ

Prosím všechny rodiče o důslednou kontrolu stavu objednávek vašeho dítěte na internetovém objednávání. Děkuji.

2. STUPEŇ A MŠ  INFORMACE O STRAVOVÁNÍ

Vážení strávníci, vážení rodiče,
zdravím Vás a dovoluji si Vás informovat, že žáci 2.stupně a všichni žáci MŠ , u nichž byla provedena platba obědů v dubnu na měsíc květen mají obědy automaticky na měsíc květen přihlášené. Pokud jste platbu neprovedli a máte na účtě přeplatek, obědy si prosím přihlašte sami.
Dále pak:
1/ VŠICHNI ŽÁCI,KTEŘÍ NEMAJÍ TENTO TÝDEN PREZENČNÍ VÝUKU JSOU Z OBĚDŮ HROMADNĚ ODHLÁŠENI.
V případě zájmu odebrat stravu do krabiček je třeba si ji znovu OBJEDNAT DO PÁTKU 30.4. DO 10 HODIN z provozních důvodů ALE
2/vyzvedávat obědy nemohou žáci v izolaci nebo s nařízenou karanténou, ale ani zákonní zástupci a třetí osoby, pokud jsou žáci v izolaci nebo karanténě
3/ zaměstnanci školy jsou také odhlášení a je potřeba v případě zájmu o obědy v tomto týdnu si je znovu objednat do pátku 30.4.2021 do 10 hod z provozních důvodů
4/ v současné době JE ZATÍM MOŽNÉ OBĚDY ODHLAŠOVAT DO 14 HODIN PRACOVNÍ DEN PŘEDEM / tzn. neplatí do 6 hodin ráno téhož dne z provozních důvodů/
5/ žáci, kteří se prezenční výuky nebudou účastnit jsou povinni si oběd odhlásit, v opačném případě jim bude oběd účtován a vydán za cenu včetně režií tzn. za cenu pro cizího strávníka tj. 130,00Kč + 8,00 Kč obal, neboť nemají nárok na dotovaný oběd

VÝDEJ OBĚDŮ DO KRABIČEK PRO STRÁVNÍKY V REŽIMU DISTANČNÍ VÝUKY
Obědy budeme vydávat z provozních důvodů denně od 11.00 do 12,30 hod. Z RAMPY ŠKOLNÍ JÍDELNY VE DVOŘE ŠKOLY, po vstupu brankou do dvora se rampa nachází po pravé straně. Po vstupu na rampu ,prosím zazvoňte na zvonek u šedých plechových dveří. Pokud stojíte přímo naproti nim, zvonek máte po levé ruce nahoře na zdi, bude označen. Dveře jsou označené cedulí.

Oběd bude vydán do termonádob na základě jmenného seznamu přihlášených. Zvlášť polévka a hlavní jídlo. Vše bude vloženo do igelitové tašky. Veškeré obaly poskytuje jídelna zdarma.

Děkuji Vám za pochopení a těšíme se na všechny naše strávníky.

S přáním krásných dnů Jana Korytářová - vedoucí školní jídelny

Publikován: 29.4.2021