Přijímací řízení na SŠ - Novinky

Aktuální informace k pokusnému ověřování organizace přijímacího řízení do oborů vzdělání s maturitní zkouškou s využitím povinné přijímací zkoušky ve školním roce 2015/2016

Výskyt příušnic

Upozornění na výskyt infekčního onemocnění

Přání

Přeji všem krásné a klidné vánoční svátky. Do nového roku vykročte pravou nohou. A já se těším v příštím roce na další fajn spolupráci. K.V.

Vánoční přání

Vánoční pozdrav z ANGELu

Přijímací řízení na SŠ

Aktuální informace z MŠMT k přijímacímu řízení na střední školy a víceletá gymnázia.

23.11. - 27.11. konzultace R-Ž-U

Rozpis pro zapsání na konzultace bude viset na dveřích třídy. Kdo má zájem, prosím, zapište se. Děkuji. K.V.

Přijímací řízení na SŠ

Komplexní informace pro žáky a jejich rodiče

Vstupenky na FMX Gladiator Game

Vážení rodiče 5.C,   škola obdržela od MČ Praha 12 vstupenky na FMX Gladiator Games, které se konají v sobotu 24.10. od 19,00hod v O2 Areně (vstup zdarma) - je to sobota před týdnem...

Schola Pragensis 2015

Pozvánka na 20. ročník přehlídky a výstavy oborů vzdělání pražských středních a vyšších odborných škol

Zápis do kurzů KC právě odstartoval

Do kurzů KC se můžete od 15. 9. 2015 zapsat na stránkách školy www.zsangel.cz, a to zde .

Sazka Olympijský víceboj

Český olympijský výbor připravil Sazka Olympijský víceboj, který se snaží přitáhnout děti ke sportu. Do projektu se zapojili i žáci naší školy!

MOZAIKA

Zveme Vás na tradiční slavnost učení, která se tentokrát bude konat 23. a 25. 6. 2015.

Sběr papíru

Poslední sběrová akce v tomto školním roce: od středy 10. 6. do středy 17. 6. 2015

Anglie 2015 - zápisky z cest

Vydejte se s námi, ve vzpomínkách, na cestu do Hasting a ještě mnohem dál.

KC - Pozvánka na výstavu

Přijměte pozvání Komunitního centra na prodejní výstavu šperků a doplňků.

ŽP - V jednom ohni

V pondělí 18. května se bude konat akce Žákovského parlamentu nazvaná „V jednom ohni“.